Massage chair

Massaggio Bello 2

Soothing massage in compact binding.

Massaggio Bello 2

(116 customer reviews)

1570 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • Zero Gravity
 • SL-shape
 • rotating footrest with calf massage
 • compact dimensions
 • Bluetooth speakers
FoRest Lords logo EN 2

By buying a massage chair, you can make your contribution and support the FoRest Lords.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Fotel masujący Massaggio Bello 2 Zero Gravity

Zero Gravity


Sit back comfortably and unfold the chair into the perfect position to perfectly relieve the strain on your spine and experience the feeling of exceptional comfort. Such lightness and an incredible feeling of bliss in this tier of seats....unusual.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 pilot

Massage and control


3 automatic programmes
6 massage techniques
20 min. massage sessions

The built-in remote control placed in the right armrest offers convenient control of predefined massage sessions in automatic programmes or spot action with massage techniques.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 zero SL-shape

SL-Shape


Feel the perfectly fitted massage that extends from the neck to the lumbar region, but also to the buttocks. Take care of the places usually omitted during the massage, and yet so important for the condition of the entire body.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 masażer nóg

Calf massage on request


Use the footrest as a discreet comfortable calf support or invert it, place the calves in it and feel the airbags take unnecessary weight off your calves after a whole day.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 bluetooth

Music via Bluetooth


To intensify the relaxing effect, combine a massage chair session with your favourite music. Use Bluetooth to play relaxing melodies straight from your phone... then close your eyes and let massage arms work. There's also a USB charging socket to keep the music from becoming silent during the massage session.

Massage chair Massaggio Bello 2 order

Design and quality


Classic deep black or its subtle combination with beige create classic combinations. These, combined with small sizes, which will perfectly fit both in a large living room and a small bedroom, are the ideal choice for most interiors.

Massaggio Bello is distinguished by its futuristic design and quality of workmanship. Pay attention to the refined details and leather that comes in two types of textures. In combination with a perfectly designed line, they create an absolutely unique effect.

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Bello 2 dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black-beige, black

Number of automatic programs

3

Own program memory

none

Number of massage techniques

6

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

2

Massage width levels for massage arms

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage system

2D

Air massage zones

thighs, calves

Number of airbags

4

Foot massage

none

Roller massage speed levels

none

Unfolding

Zero Gravity

Heating

none

Stretching

none

Magnetotherapy

none

Additional functions

Bluetooth speakers, swivel footrest, USB charger

Height limit

180 cm

Weight limit

120 kg

Dimensions in a sitting position

110 x 68 x 98 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

144 x 68 x 78 cm (L x W x H)

Box dimensions

130 x 70 x 82 cm (L x W x H)

Seat width

41 cm

The minimum width of the door opening

70 cm

Weight

55 kg

Rated power input

60 W

Loudness

<55 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

116 reviews for Massaggio Bello 2

 1. I.B.

  Fotel kupiłam ponad pół roku temu. Cała transakcja wraz z doręczeniem przesyłki, zawierającej zakupiony fotel, odbyła się perfekcyjnie. Ja i cała moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Praktycznie codziennie każdy z naszej rodziny korzysta z tego fotela. Obowiązkowo jest eksploatowany po “cięższej pracy” np. w ogródku. Kilka osób znajomych, po powzięciu informacji, że kupiłam ten fotel, powiedziało, że może miesiąc będziemy z niego korzystać, a po tym terminie ta “zabawka” nam się znudzi. Wszyscy Oni się mylili. Jest to super sprzęt i na prawdę jest bardzo przydatny do rozmasowania starych, starszych, ale też i całkiem młodych pleców. Sprzęt godny polecenia!!!!!!

 2. Agnieszka

  Fotel znajduje się w naszym ośrodku wczasowym. Nasi goście są zachwyceni każdą sesją na fotelu. Masaż jest intensywny ale niezwykle relaksujący. Bardzo udany zakup. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Polecam wszystkim.

 3. Ula

  Fotel zasługuje na bardzo wysoką notę. Jestem posiadaczem od prawie roku. Jest używany kilka razy dziennie przez domowników i działa jak nowy. Relax i ulga po sesji na fotelu. Masaż nóg odciąża zmęczone i opuchnięte nogi. Oczywiście należy wspomnieć o rewelacyjnej obsłudze klienta! Polecam, bo warto.

 4. Tomasz Kolowca

  Zanim o fotelu, to zacznę od firmy. Tak przyjaznej obsługi ze świecą szukać. Profesjonalny, miły i pomocny kontakt, a co zupełnie niespotykane – zaangażowanie również po zakupie. Fotel… Bardzo solidny. Świetnie wykończony. Jak na tak bogate w funkcje urządzenie, bardzo zgrabny. Masuje bardzo solidnie. W odcinku ogonowym jak dla mnie aż za solidnie. Tu jednak przychodzi z pomocą pełna regulacja i szeroki wybór trybów i natężenia. Fotel idealny dla osób drobniejszych, ale dla tych nieco wyższych też do przyjęcia. Polecam firmę i fotel.

 5. Tomasz

  Witam

  Bardzo udany zakup, bardzo dobre wykończenie fotela, masuje bardzo dokładnie. Polecam każdemu.

 6. Adam

  Fotel Massaggio Bello 2 zakupiłem w październiku 2020 roku. Decyzję o nabyciu pomogła podjąć kuzynka, która już około roku jest posiadaczką i korzysta z powodzeniem. Prawdą jest, że ma model znacznie bogatszy, więcej funkcji masażu i wielu części ciała ale ma problemy z krążeniem i to przekonało ją do innego modelu. Po kilku testach u niej znacznie poprawił się stan samopoczucia i zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Chcąc ograniczyć wizyty u masażysty (150zł wizyta) i nachodzenie kuzynki postanowiłem zakupić własny fotel. Jest to prezent dla mojej mamy. Kobieta fizycznie spracowana, wszelkie dolegliwości bólowe kręgosłupa, spięcie mięśni. Fotel Massaggio Bello 2 okazał się receptą na znaczną poprawę fizyczną jak i psychiczną. Masaż połączony z relaksem 20min stał się codzienną czynnością wpisaną w harmonogram dnia. Z dnia na dzień tylko lepiej. Coraz mnie środków przeciwbólowych. Nie trzeba tłuc się autobusem do masażysty czy kuzynki. Oszczędność kasy i czasu. Zakup sam się zwraca. Z czasem 20 min znaleźli i inni domownicy lub goście. Nie tyle chodzi o masaż ale o relaks. Niektórzy zainteresowani czekają na promocję, gdyż ja taką wykorzystałem przy zakupie. Super wygodny i bardzo dobra jakość wykonania. Jestem na TAK.

 7. Dorota z mazur

  Jestem posiadaczem fotela masującego Massiggio Bello 2 od 4 miesięcy.

  Fotel został zakupiony dla niepełnosprawnego syna z dofinansowania.

  Będąc na turnusie rehabilitacyjnym z synem miałam okazję skorzystać z fotela masującego. Postanowiłam, że taki fotel musimy mieć w domu.

  Kontaktowałam się z trzema firmami i tylko firma Rest Lords sprostała moim wymaganiom. Przysłała mi niezbędny kosztorys, dostaliśmy dofinansowanie i za kilka dni mogliśmy już korzystać z owego urządzenia.

  Syn ku naszemu zdziwieniu masuje się prawie codziennie, również inni domownicy z niego korzystają, a szczególnie ja i widzę poprawę.

  Praktycznie odstawiłam leki przeciwbólowe od kręgosłupa.

  Powracając do firmy będę polecała ją każdemu kto będzie chciał zakupić fotel masujący.

  Profesjonalna, konkretna i bardzo miła obsługa.

  Polecam serdecznie

  massage chair
 8. Krzysztof

  Fotel firmy RestLords w 100% spełnił moje oczekiwania, stąd opis krótki a konkretny, zamówiłem to co chciałem i otrzymałem to w 100% :)

 9. Barbara Dawidowska

  Dołączam się do wypowiedzi wielu osób – fotel rewelacyjny, daje możliwość relaksu, odpoczynku, ale i poprawia ogólne samopoczucie, zmniejsza ból pleców, kręgosłupa, karku, rozluźnia mięśnie … – bez wychodzenia z domu i ponoszenia sporych kosztów za serie masaży!

  Fotel “MASSAGGIO BELLO 2” – stał się wspaniałym, wspólnym, rodzinnym prezentem na DIAMENTOWE URODZINY naszego Wujka, brata, syna …. Radość była ogromna! To naprawdę dobry pomysł, aby przy okazji świętowania jakiegoś Jubileuszu, Urodzin, Imienin – zrobić fajny i praktyczny, wspólny prezent! Prezent cieszy obdarowanego i jednoczy tych, którzy obdarowują! Takim bardzo “trafionym” prezentem stał się tym razem fotel masujący :)

  Korzystając z okazji, pragnę bardzo serdecznie podziękować Właścicielom i Pracownikom Firmy! Bardzo mili, życzliwi, wyrozumiali, taktowni i lojalni! To takie piękne cechy, które są bardzo ważne! To takie piękne, że przy okazji “załatwiania” formalności związanych z zakupem i organizacją transportu – doświadczyłam bardzo miłych relacji i osobowego traktowania klienta !!! W sposób szczególny pragnę podziękować Pani Monice !DZIĘKUJĘ!

  POLECAM WSZYSTKIM FIRMĘ I FOTEL !!!

 10. Halina Zielińska

  Zacznę od tego, że od wielu lat nie dokonałam tak rewelacyjnego zakupu, który usprawniałby mi życie – tak ogólnie, mówię o wszelkich sprzętach i urządzeniach. Od wielu lat cierpię na dyskopatię w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. W ostatnim okresie zaczął mi dokuczać także ból w odcinku szyjnym, pojawiło się też drętwienie ręki. Skutki wieloletniej pracy przy biurku i komputerze dają o sobie znać, jak twierdzą lekarze, przepisując kolejne leki i kolejne zabiegi. Wśród nich był także masaż na fotelu. Stwierdziłam, że był rewelacyjny. I wtedy pomyślałam, że przecież nie muszę jeździć na zabieg codziennie kilkanaście kilometrów. Taki zabieg mogę sobie kupić do domu. Posłuży także mężowi. I tak znalazłam firmę Rest Lords, która wydała mi się najlepsza i oferowała szeroki wybór foteli, praktycznie na każdą kieszeń. Wybrałam ten model, także ze względu na jego niewielkie wymiary i możliwość postawienia praktycznie przy samej ścianie. Posiada 3 programy automatyczne i wiele możliwości manualnego wyboru zarówno techniki, jak i zakresu masażu. I właśnie manualna możliwość obsługi jest dla mnie największą rewelacją. W gabinecie fizjoterapeuta ustawiał jeden program i wychodził. Ja mam możliwość dokonania zmiany i techniki i zakresu w trakcie trwania masażu. W tym modelu brak jednej funkcji – możliwości ustawienia siły masażu. Tylko masaż poduszkami powietrznymi bioder, ud i łydek ma dwa poziomy intensywności. Ale ten brak, to niewielka niedogodność, bo można to regulować ustawiając fotel w pozycji bardziej pionowej, uzyskując w ten sposób mniejszą siłę masażu. Fotela używamy z mężem praktycznie każdego dnia. Zakupu dokonaliśmy zdalnie, bez oglądania i wypróbowania. Doskonały kontakt z firmą, uprzejmość i fachowość konsultantki, która odpowiedziała na każde nasze pytanie przekonały nas, że trafiliśmy do firmy na wysokim światowym poziomie. Skorzystaliśmy z rabatu, a dodatkowo otrzymałam prezent na Dzień Matki w postaci bonu w wys. 300 PLN do APART! Polecam Rest Lords i fotel MASSAGGIO BELLO 2.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Bello 2

Massaggio Bello 2 massage chair - unboxing

Watch the video and find out how the Massaggio Bello 2 chair delivered by the courier is packaged. Learn that it is enough to take it out of the cardboard box and connect one cable in order to enjoy a relaxing massage.at comes in two types of textures. In combination with a perfectly designed line, they create an absolutely unique effect.

Massaggio Bello 2 massage chair - operating instructions

In a detailed way we show how to control all the functions of a massage chair using a handheld remote control.

Differences in compact massage chairs - vlog #7

Compact, small, but powerful. What features distinguish each of the smallest massage chairs? Let's take a look.

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Bello 2 (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Bello 2 (pdf)

3D solids Massaggio Bello 2 for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS: