Massage chair

Massaggio Piccolo

SMALL MASSAGE CHAIR, WHICH SURPRISES WITH ITS POSSIBILITIES

Massaggio Piccolo

(88 customer reviews)

1170 

Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • compact and handy
 • SL-shape
 • hips massage with airbags
 • very easy operation
 • Bluetooth speakers
FoRest Lords logo EN 2

By buying a massage chair, you can make your contribution and support the FoRest Lords.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Fotel masujący Massaggio Piccolo lekki

Unprecedentedly handy


A small and lightweight massage chair ideal for even the smallest of spaces. The mounted castors and almost featherweight allow it to be moved around freely.

Thanks to the contoured and very comfortable seat, the chair can be used for more than just massages.

Fotel masujący Massaggio Piccolo możliwości

High end massage


3 automatic programmes
3 massage techniques
20 min. massage sessions

This is the only massage chair of its size on the market. A relaxing massage is provided by ready-made, pre-configured automatic programmes and massage techniques imitating the movements of human hands.

Fotel masujący Massaggio Piccolo sl-shape

SL-Shape


It is amazing that massage technology taken straight from the most expensive massage chairs is also used in such a compact model. The massage from the neck to the thighs brings perfect relaxation to the entire body.

Fotel masujący Massaggio Piccolo masaż ud

Airbags massaging the thighs


By sensitively wrapping around the thighs, the air cushions take away tension, stimulate circulation and restore the strength in the legs.

Fotel masujący Massaggio Piccolo pilot

Trivially simple to operate


Controls are so simple, there's no need to consult the manual. A literally handy remote control makes it easy to select your favourite functions.

Fotel masujący Massaggio Piccolo bluetooth

Relaxing music via Bluetooth


Relaxing music coming from the massage chair speakers via Bluetooth connection enhances the massage effect, relaxing not only the body but also the mind.

Massage chair Massaggio Piccolo order

Beauty and elegance


Exceptional comfort is underlined by the velvety, perforated upholstery. The fleshy stitching and quality workmanship will make it hard to take your eye off it.

Check the dimensions:

Fotel masujący Massaggio Piccolo wymiary

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black-brown

Number of automatic programs

3

Own program memory

none

Number of massage techniques

3

The scope of operation of massage techniques

pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage width levels for massage arms

1

Massage speed levels for massage arms

1

Massage system

2D

Air massage zones

thighs

Number of airbags

4

Foot massage

none

Roller massage speed levels

none

Unfolding

none

Heating

none

Stretching

none

Magnetotherapy

none

Additional functions

Bluetooth speakers, phone holder

Height limit

180 cm

Weight limit

120 kg

Dimensions in a sitting position

100 x 62 x 91 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

not applicable

Box dimensions

122 x 65,5 x 73,5 cm (L x W x H)

Seat width

39 cm

The minimum width of the door opening

70 cm

Weight

25 kg

Rated power input

45 W

Loudness

<55 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

88 reviews for Massaggio Piccolo

 1. Irena Bednarczyk

  Mały, ale potrafi dużo. Wspaniałe odprężenie po codziennych obowiązkach.

 2. Jarek

  Fotel nadaje się do mieszkania w bloku. Jak na mebel tych rozmiarów posiada funkcje z wyższych modeli przy tym ładnie się prezentuje ozdabiając pomieszczenie. Polecam zwłaszcza, że można go dostać za rozsądne pieniądze.

 3. Jerzy Poznachowski

  Zakupiony fotel spełnił moje wymagania, nie zajmuje dużo miejsca, jest ładny i dobrze masuje. Polecam

 4. Paweł

  Współpraca z Restlords na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie zapewnienia oraz ustalenia wypełnione na czas z natychmiastowym kontaktem. Obsługa kontaktowa, skłonna do pomocy. Polecam z pełną świadomością!!!

  Zaś jeśli mówimy o samym sprzęcie; spełnia swoją funkcje. Towar zgodny ze specyfikacją, opisem. Żadnych ukrytych „wad”. POLECAM!

 5. Aleksandra Markiewicz

  Korzystamy z fotela już od ponad pół roku. Jest rewelacyjny. Można się porządnie wymasować w domowym zaciszu. Wygody, łatwy w obsłudze. A dodatek w postaci bluetooth potrafi umilić masaż, gdy podłączymy do fotela smartfon z łagodną muzyczką. Polecamy wszystkim, niezależnie od wieku. Ola i Marek :)

 6. Marta Ulman

  Fotel spełnia oczekiwania. Przyjemny masaż całego kręgosłupa umilą relaks. Godny polecenia.

 7. Krystyna Skowronek

  Decydując się na zakupu fotela masującego zrobiłam rozeznanie w zakresie asortymentu foteli masujących. Przeglądając strony internetowe trafiłam na Państwa stronę gdzie zainteresował mnie fotel masujący Massaggio Piccolo. Zapoznałam się z opisem funkcji działania oraz z opiniami dotychczasowych użytkowników. Dość szczegółowe informacje umieszczone na Państwa stronie utwierdziły moją decyzję o zakupie tego fotela. Zakupu dokonałam przez internet w miesiącu sierpniu 2020. Transakcja odbyła się bardzo sprawnie. Fotel został dostarczony przez kuriera w ciągu 2 dni od daty zamówienia. Wszystkie warunki dostawy zostały rzetelnie wypełnione. Po 4 miesiącach użytkowania stwierdzam, że fotel spełnia moje wszystkie oczekiwania. Rozmiar i waga fotela pasują do mojego niewielkiego pokoju. Fotel jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze. Odpowiedni dla mnie, gdyż w porównaniu do innych foteli masujących nie posiada funkcji masowania nóg, gdyż przy problemach z żylakami masaż nóg jest nie wskazany. Oprócz masażu fotel służy mi do odpoczynku po codziennych zajęciach. Posiada dodatkowe poduszki pod głowę i siedzenie. Miłym dodatkiem byłby jeszcze kocyk do otulenia. Korzystam również z możliwości odtwarzania ulubionej muzyki przez Bluetooth z głośników umiejscowionych przy ramionach fotela. Moje codzienne masaże powodują, że czuję się zrelaksowana, a mięśnie kręgosłupa i całego ciała utrzymują się w dobrej kondycji. Z powodu utrudnień związanych z pandemią koronawirusa nie mogę korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, dlatego masaże w fotelu są dla mnie bardzo pomocne. Moi bliscy którzy korzystają z masażu w fotelu, także oceniają pozytywnie.Tylko Ci bardziej puszyści stwierdzili, że fotel mógłby być trochę szerszy. Dla mnie ten fotel jest idealny. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona i szczęśliwa.

  Polecam dla jeszcze nie zdecydowanych.

 8. Marcin Bialik

  Witam serdecznie . Zakupiliśmy sobie ten fotel z małżonką na pewną rocznicę. Jesteśmy młodą Parą a wiec nie mamy schorzeń kręgosłupa lecz kupiliśmy go zwyczajnie dla relaksu i przyjemności. Jest to naprawdę super urządzenie, spełnia w 100% nasze oczekiwania . Również porównując cenę do produktu jest 10/10 . Tanio , wygodnie, relaksująco , rozluźniająco , przyjemnie spędzona każda minuta na tym fotelu:)

 9. Andrzej z Wrocławia

  Szukałem małego fotela masującego, który wtopiłby się w wystrój salonu. Nie mogło to być nic krzykliwego ani wymagającego dużo miejsca. Po rozpatrzeniu ofert wybór padł na Massaggio Piccolo. Fotel faktycznie jest niewielki. Dzięki temu zmieścił się w salonie, dodatkowo jego gabaryty pozwalają łatwo go przesuwać w zależności od potrzeby. Cel zakupu nierzucającego się w oczy fotela z masażem został więc osiągnięty.

  Kolejnym wymaganiem z mojej strony było zapewnienie silnego masażu w możliwie dużym zakresie. Wiedziałem, że decydując się na niewielki rozmiar będę musiał pójść na kompromis i zrezygnowałem z “zero gravity”. Również tutaj fotel Piccollo poradził sobie dobrze. Rolki masujące sięgają od łopatek do pośladków i masują mocno. Jeśli chcę silniejszego masażu to wystarczy że się mocniej oprę i położę nogi na podnóżku. Jeśli ktoś woli jednak delikatniejszy masaż, wystarczy skorzystać z dołączonej poduszeczki.

  Na co dzień używam fotela w trybie automatycznym, a po kilku przebiegach zatrzymuję rolki na miejscu gdzie czuję potrzebę dokładniejszego masażu. Wtedy mogę się trochę “pokręcić”, żeby dokładnie rozmasować wybrane miejsce i rozluźnić konkretne mięśnie.

  Najwygodniej siedzi mi się w fotelu z nogami podniesionymi do góry, dlatego polecam zaopatrzyć się w jakiś podnóżek albo krzesło, Wtedy relaks jest pełny.

  Dodatkowo fotel posiada bluetooth i poduszki powietrzne w okolicach ud. Osobiście rzadko z tych funkcji korzystam.

  Sterowanie przy pomocy panelu na boku urządzenia jest wygodne kiedy zapamięta się położenie przycisków. Jedyny mankament fotela to dźwięk naciskania przycisków. W przypadku kiedy ktoś chce ręcznie wskazywać miejsce masażu powtarzający się dość głośny “bip” trochę przeszkadza. Chętnie widziałbym przycisk wyłączający ten dźwięk.

  Jako całość fotel i masaż, który on oferuje odpowiada mi i chętnie z niego korzystam. Jeśli komuś, tak jak mi, zależy na małym fotelu to szczerze polecam.

  Andrzej z Wrocławia

 10. Janusz S.

  Fotel PICCOLO zakupiliśmy w 21,04,2020. Z perspektywy ponad miesięcznego użytkowania stwierdzamy, że był to bardzo dobry, trafiony zakup. Korzystamy z fotela wraz z żoną praktycznie codziennie, niekiedy nawet dwa i trzy razy dziennie.

  Jesteśmy emerytami, a więc szczególnie po pracy na działce, masaż daje odprężenie i rozluźnienie mięśni.

  Dodatkową zaletą jest to, że można wybrać sobie program o różnej intensywności – od masażu intensywnego do relaksacyjnego.

  Dodatkową zaletą fotela jest jego estetyka wykonania. W salonie jest jednym z mebli, nie zajmuje wiele miejsca i może być także wykorzystywany jako fotel do siedzenia.

  Polecamy do zakupu.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Piccolo

Massaggio Piccolo massage chair - unboxing

See how the Massaggio Piccolo massage chair delivered by courier is packaged. You'll see that it is enough to connect one cable to make the chair ready to use.

Massaggio Piccolo massage chair - operating instructions

Learn how to use Massaggio Piccolo massage chair using a handheld remote control.

Differences between compact massage chairs - vlog

Compact, small, but powerful. What features distinguish each of the smallest massage chairs? Let's take a look.

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Piccolo (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Piccolo (pdf)

3D solids Massaggio Piccolo for architects (zip)
Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping