Massage chair

Massaggio Eccellente

The classic of comfortable massage!

Massaggio Eccellente

(58 customer reviews)

2170 

Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • leg massage with foot acupressure
 • L-shape
 • back heating IR
 • massage with airbags
 • Zero Gravity and Zero Wall
FoRest Lords logo EN 2

By buying a massage chair, you can make your contribution and support the FoRest Lords.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente zero gravity

Zero Gravity


Think about how pleasant a massage can be when your muscles are relaxed and you feel incredibly comfortable all the time. In Zero-Gravity position you can take a good nap, since the chair after end of the massage won’t wake you up, it will remain in the position you chose.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente L-shape

L-shape


One of the most acclaimed technologies present in massage chairs. The 95 cm massage range extends beyond the lumbar area, making it possible to massage even the buttocks.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente pilot

Control and options


5 automatic programmes
5 massage techniques
3 personal programmes

A convenient and intuitive remote control allows you to control all the functions of the massage chair. Selecting the automatic programme, the massage technique, the position of the chair or even the position of the massaging arms and also the speed and width of their movement enables even more complete and effective relaxation.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente masaż rąk

Airbag massage system


The airbags wrap around the forearms and with a gentle, fully adjustable motion, stimulate circulation, bringing relaxation and relief to the muscles.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente masaż nóg

Leg massage


The pleasant pressure of the airbags takes the tension off and guarantees complete relaxation of the legs.

And thanks to the adjustable footrest extension, everyone, regardless of height, will find a perfectly comfortable massage position.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente IR

Heating


Pleasant heat emanating directly from the back of the massage chair will be appreciated not only during the massage, but also every cooler evening. Infrared rays will warm muscles up to 40ºC, making each individual move of the massage arms soothing.

Fotel do masażu Massaggio Eccellente zero wall

Zero Wall


Although big amount of functions this armchair doesn’t occupy a lot of space. Place it by the wall and don’t leave free space behind him. Thanks to Zero Wall function, the armchair during unfolding will automatically move away from the wall.

Massage chair Massaggio Eccellente order

Quality


Classic massage chair line topped off with high quality black upholstery, with chunky stitchings. Thanks to this massage chair will always be elegant piece of furniture.

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Eccellente dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black

Number of automatic programs

5

Own program memory

none

Number of massage techniques

5

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

L-shape: neck↔︎buttocks

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage width levels for massage arms

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage system

2D

Air massage zones

forearms, calves, feets

Number of airbags

28

Foot massage

acupressure, airbags

Roller massage speed levels

none

Unfolding

Zero Gravity

Heating

back (carbon matting)

Stretching

none

Magnetotherapy

none

Additional functions

Zero Wall

Height limit

190 cm

Weight limit

140 kg

Dimensions in a sitting position

128 x 76 x 119 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

172 x 76 x 82 cm (L x W x H)

Box dimensions

140,5 x 80 x 78 cm (L x W x H)

Seat width

52 cm

The minimum width of the door opening

70 cm

Weight

81 kg

Rated power input

150 W

Loudness

<55 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

58 reviews for Massaggio Eccellente

 1. Piotr

  To najlepsza inwestycja w czasach epidemii. Niezbędna chwila relaksu bez wychodzenia z domu.

  Fotel pracuje codziennie przez godzinę i działa zgodnie z opisem na stronie (doskonale).

  Pozdrawiam ekipę Rest Lords. Gdyby każda firma tak obsługiwała klientów, to świat byłby piękniejszy.

 2. Jarosław z Kaszub

  Nasza historia jest niebanalna. Obydwoje z Żoną cieżko pracujemy fizycznie i w związku z tym zmagamy się, jak to w tym wieku (47 i 46 lat :) ), z problemami bólowymi kręgosłupa (odcinek szyjny i lędźwiowo-krzyżowy). Moja Żona od stycznia 2020, coś zaczęła wspominać mi o zakupie takiego fotela masującego, aby w każdej chwili już bez wychodzenia z domu, poddawać się codziennie masażowi Naszych ciał. I zaczęło się… Internet, przegląd firm oferujących odpowiedni i zarazem profesjonalny fotel. Jedną z ofert była Wasza oferta czyli firmy Rest Lords na fotel Massaggio Eccellente w samych superlatywach – że będzie spełniał nasze wymagania, co do masażu, że jest profesjonalnie przygotowana prezentacja fotela w internecie przez Państwa pracowników, że jest bardzo dobrze wykonany itd. Oczywiście z ceną zwlekała do ostatniej sekundy naszej rozmowy :) . Cena była na początku zbyt wygórowana, ale od razu wyszukała mi informację, że do 11.02.2020 macie na ten model promocję. Żona jeszcze powiedziała, że ok, sam mam poszukać w necie takiego fotela o tych parametrach i rodzajach masażu, może znajdę coś tańszego.

  Znając Żonę wiedziałem, że była pewna “tej” propozycji… zacząłem szukać i znalazłem trzy fotele tańsze, ale niestety żaden z nich nawet w 50% nie prezentowal się jakościowo i profesjonalnie, jak ten wybrany przez Żonę fotel masujący Massaggio Eccellente firmy Rest Lords z Olsztyna. Już wtedy wiedziałem, że Żona zawsze ma rację :) i nie wygram tej dyskusji, i nie odpuści mi zakupu tego fotela. Zatem zabrałem się od razu do pracy i ją zwiększyłem o 150% normy. Kropla drąży skałę, zacząłem nosić węgiel w workach na 3 piętro i automatycznie ból kręgosłupa uaktywnił się i był nie do wytrzymania. Decyzja zapadła jak to u Nas bardzo szybko i Żona sfinalizowała sprawę zakupu fotela masującego. Dnia 21.02.2020 w “Beztroskiej Dostawie”, a propos super nazwa, fotel trafił do domu na Kaszubach. Panowie wprowadzili fotel, złożyli go i przeprowadzili profesjonalny instruktaż obsługi. Dali Nam również radę, że fotel może pracować do 8 godzin dziennie, aby spełniał warunki gwarancji. Ja, Żona, Córka, a także Nasz pies, bardzo ucieszyliśmy się z tego fotela i od razu zaczęliśmy go “wykorzystywać”. Na drugi dzień zaprosiliśmy Rodzinę, która po kolei wykorzystała dobrodziejstwo naszego nowego super fotela masującego. Nawet pies nie wytrzymał i musiał sprawdzić co to za cudo. Zaczęliśmy zastanawiać się jak nazwiemy nasz nowy sprzęt. Propozycje padały różne… i może o tym nie napiszę, bo nie nadają się do upublicznienia :)

  A teraz na poważnie… w dobie pandemii koronawirusa, który zatrzymał Nas wszystkich na dłużej w domach, zakup tego fotela masującego był strzałem w dziesiątkę! Daje Nam relaks, ukojenie i spełnia w 100% właściwości rehabilitacji stacjonarnej, która w obecnym czasie jest niemożliwa!

  Daje Nam uśmiech, ból i jednocześnie radość na twarzy w tych trudnych czasach “Zostań w domu” – dbaj o zdrowie. Ja korzystam w godzinach rannych z programu Relax, natomiast Żona z programu Neck and Shoulders, aby się odprężyć, zaś Córeczka z programu Comfort. Drugą sesję terapeutyczną mamy po południu po pracy i po zdalnej nauce. Wtedy Żona odpływa w Decompress w pozycji Zero Gravity, ja zaś w Comforcie lub Back and Waist, a Córcia w Relaksie. Ja dodatkowo lubię od czasu do czasu włączyć sobie dodatkowo Back/Heat czyli ogrzewanie, zgasić światło i przykryć się kocykiem…

  Dzisiaj kolejny dzień w domu i jesteśmy nadal szczęśliwi, między innymi dzięki fotelowi masującemu Massaggio Eccellente.

  Dziękujemy pracownikom, z którymi mieliśmy kontakt telefoniczny, jak i face to face z Panami dostawcami, gdyż są profesjonalistami w swojej pracy, a firma Rest Lords z Olsztyna daje im te możliwości. Tak trzymać, a na pewno Klienci będą przybywać, nawet w tych trudnych czasach gospodarczych.

  Pozdrawiam, Jarosław B., przedsiębiorca z Kaszub

  Mr Jarosław from Kaszuby
 3. syn Witolda

  Jak tylko przetestowałem fotel u rodziców (opinia poniżej) to na drugi dzień też zamówiłem. Błyskawiczna dostawa, bardzo miła obsługa (pozdrawiam Panią z obsługi klienta). Fotel wyglada solidnie, nowoczesny design, bardzo funkcjonalny. Każdy gość domu po przetestowaniu jest zachwycony. Wart swojej ceny, nie mam porównania ale myślę że jest to fotel “minimum” jaki warto kupić. Oby służył jak najdłużej, pozdrawiam

  PS jak się wahasz nad zakupem to… nie masz nad czym, kupuj, pieniądze rzecz nabyta ;)

 4. witold i Basia z Dolnego Śląska 26.03.2020

  pozdrawiam,jakiś czas z żoną zastanawialiśmy się nad modelem fotela, wybraliśmy Masaggio cena w promocji bardzo kusząca, Panowie z firmy wnieśli poskładali,uruchomili wstępnie udzielili porad, fotel wygląda kosmicznie posiada dużo funkcji jedna z praktycznych to że odsuwa się od ściany pomimo że w spoczynku stoi przy samej ścianie praktyczna zaleta, od miesiąca fotel z żoną wykorzystujemy co dziennie wieczorem mam 67 lat ale czuję że po masażu mięśnie odżywają ,warto mieć takie Coś pod ręką pieniądze to nie wszystko jak bym miał możliwość zwrotu fotela za nic bym go nie oddał. szczerze polecam. pozdrawiam miłą Panią z którą prowadziłem rozmowy przed zakupem i życzę dużo zdrówka. Kupujcie nie żałujcie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Dariusz Kaliński

  Witam Państwa,

  fotel zakupiony pod koniec zeszłego roku. Przeglądając wiele ofert na rynku wybrałem firmę Rest Lords spytają Państwo dlaczego ?

  Mianowicie na pewno za duży przekaz informacji na Youtube, w internecie odnośnie opisu poszczególnych modeli przekaz filmików w który czytelny sposób przedstawione są poszczególne funkcje danego modelu. Kolejnym istotnym czynnikiem na pewno jest stosunek jakości wykonania do ceny. Fotele tej firmy nie należą może do najtańszych jednakże proszę mi wierzyć zwiedziłem wiele sklepów mających podobny asortyment fizycznie z nich korzystając ale jakoś wykonania spasowania sprawności mechanizmu i jego cichej pracy klasyfikuje fotele tej firmy na 1 miejscu na chwilę obecną.

  Miałem sytuacje w Katowicach iż w jednym z foteli z których w danym momencie korzystałem odpadły śrubki i mechanizm się zawiesił wg przekazanej informacji od właściciela salonu z fotelami masującymi nie skręcony dokładnie. Dziwne to trochę aby do testów dla klienta wystawiać taki produkt. Było widać pewne niedobory wykonania. A był to rzekomo wyższy model od tego co kupiłem za prawie 10 tyś zł.

  Co do samego fotelu.

  O jakości już pisałem bezapelacyjnie najlepszy na rynku mechanizm chodzący równomiernie cicho jak szwajcarski zegarek :) W Naszej rodzinie masowanie się na fotelu to już rytuał 2 razy dziennie dla każdego członka rodziny a jest Nas czwórka pomijam syna 4-latka który próbuje. Faktycznie zauważam/y iż ciało jest naprawdę rozluźnione wszelkie sztywności w karku ustały człowiek czuje się zrelaksowany i wypoczęty. Za zakupem fotela zdecydował jeszcze fakt dużej aktywności fizycznej – kulturystyka sylwetkowa.

  Wad nie zauważyłem jak na razie żadnych, natomiast czego mi brakuje !

  Na pewno masażu ud i stóp. Po treningu nóg na pewno taka funkcja była by przydatna. Osoby które ćwiczą wiedzą co znaczy ból mięśni czworogłowy uda. Wszystko inne w tym modelu jest. Należy pamiętać również iż fotel ten nie ma możliwości regulacji natężenia poszczególnych masaży. Poszczególne masaże naprawdę są konkretne. Po pierwszym użyciu chodziłem obolały ale jest to okres przejściowy adaptacja ciała.

  Funkcja Zero Gravity rewelacja totalny odlot można się zrelaksować zapomnieć o sprawach codziennych, zdarzyło mi się wiele razy uciąć sobie drzemkę. To chyba tyle.

  Szanowni Państwo nie jest to żadna forma nabicia przysłowiowych plusów dla firmy / nie sprezentowali mi poduszeczek i kocyka :( no ale cóż nie można wszystkiego mieć /

  Reasumując : kawał dobrego fotela !! postawiony w salonie wygląda jakby kosztował solidną kwotę pieniędzy wszystko spasowane. Co do mnie ? Już bym wymienił na model mający funkcje masażu stóp :) nie dlatego że jest zły jednakże lubię smyranie po stopach..

  Dziękuje… aha dodam jeszcze że brat również dokonał zakupu fotela z tej firmy

 6. Aneta i Maciej Maciejewscy

  Fotel kupiliśmy, ponieważ mój mąż o nim marzył bardzo długo. Miał problemy z kręgosłupem od dawna i na masaż u masażysty nigdy nie miał czasu albo ochoty ze zmęczenia. Pojechaliśmy do salonu w Olsztynie i ja byłam mocno sceptyczna a mój mąż nakręcony jak dziecko. Nawet nie chciałam wypróbować fotela w salonie. Kupiliśmy to i od razu zebraliśmy do domu. Już pierwszego dnia się wymasowałam tak, że nie chciałam z niego zejść. Jak dla mnie cudo XXI wieku!!! Natomiast jeśli chodzi o mojego męża, to po prostu przestał mieć bóle pleców. Nie narzeka na kręgosłup a to jest chyba najważniejsze dla nas obojga. Z całym przekonaniem polecam każdemu. Jeśli się ktoś zastanawia to na prawdę nie powinien. A do tego miły Pan, który nam sprzedał ten cudowny fotel… Na prawdę same plusy z całego tego zakupu!

 7. Tomasz Suchocki

  Przed zakupem fotela masującego w sklepie Rest Lords szukałem przez kilka miesięcy i porównywałem ceny i opinie i znalazłem fotel Masaggio Eccellente i spodobał mi się gdy już go zakupiłem nie mogłem się go doczekać i go wypróbować jak już go dostarczono i ustawiłem w miejscu gdzie teraz stoi od razu go wypróbowałem na początku odczuwałem każde przesuwanie rolek masujących

  uświadomiłem sobie jakie mam spięte mięśnie teraz ja i moja Mama bo zmyślą o niej szukałem fotela masującego kożysztamy z niego codziennie teraz nie wyobrażam sobie dnia bez masażu teraz to jest relaks mięśnie mnie tak już nie bolą jestem zadowolony z mojego zakupu

  polecam ten fotel jest wart swojej ceny

 8. Antoni Dziurla

  Jestem fizjoterapeutą i kilka lat wstecz sam korzystałem z foteli starszej generacji oraz słyszałem pozytywne opinie pacjentów o odczuciach i wrażeniach po masażu. Rozwój techniki od tego czasu spowodował że najnowsze modele mają duże większe możliwości.Masaż na fotelach nowej generacji jest bardzo zbliżony do masażu który wykonuje człowiek,daje możliwość dopasowania do oczekiwań konkretnej osoby.

  Po kilku miesiącach poszukiwań najlepszej oferty w listopadzie 2019 r. zakupiłem fotel i jestem bardzo zadowolony zarówno z kompetentnej,kulturalnej i rzeczowej obsługi jak i z zakupionych foteli,które w 100% spełniają moje oczekiwania.

 9. LESZEK

  Bardzo solidnie wykonany fotel do masażu. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.Masujemy się codziennie. Zajmuje mało miejsca.Zaletą jest ,że można go postawić blisko ściany.Bardzo szybka dostawa , a szczególnie trzeba pochwalić Panią Monikę, oby więcej tak przemiłych osób od których dowiesz się wszystko o co zapytasz.Polecam firmę jak również zakupiony prze nas fotel.

 10. Roman Kubicza

  Bardzo dobry, masywny, solidny i profesjonalny fotel. Daje dużo możliwości masażu. Zarówno wtedy gdy bolą plecy jak i wtedy gdy potrzebny jest relaks i trzeba się wyciszyć. Zakupiony jako wsparcie rehabilitacji dla niepełnosprawnego syna po ciężkim urazie czaszkowo-mózgowym. Spełnia swoje zadanie. Gdy trzeba aktywizuje go. Gdy boli uśmierza ból. Gdy rozdrażnienie się pojawia relaksuje. Zapodany masaż wieczorem przedłuża sen do 9.00. Sprawdzone w praktyce. Polecam. Tym bardziej, że sam regularnie korzystam. Tata Wiktora.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Eccellente

Massage chair Massaggio Eccellente - unboxing

Find out how many parts the Massaggio Eccellente is broken down into when shipped via courier. See for yourself that there is nothing complicated in unpacking and assembling it.

Massaggio Eccellente massage chair - operating instructions

We explain how to control all the functionalities of the Massaggio Eccellente massage chair .

Differences between advanced massage chairs - vlog #11

Larger, more developed, with multiple modern functionalities. What is the difference between advanced massage chairs? Enjoy our latest video.

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Eccellente (pdf)

Product card of massage chair ​Massaggio Eccellente (pdf)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping