Massage chair

Massaggio Eccellente 2

Massage, design, quality – just what you need to relax.

Massaggio Eccellente 2

(19 customer reviews)

2570 

Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • calf massage
 • SL-shape
 • stretching of the lower body parts
 • magnetotherapy of the hands and legs
 • Zero Gravity
FoRest Lords logo EN 2

By purchasing a massage chair you are supporting the FoRest Lords project.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 zero gravity

Zero Gravity means zero tension


The most comfortable position which allows you to relax and enjoy a massage... yes, that's the Zero Gravity position. It perfectly relaxes tense muscles and joints, and makes chair massage even more enjoyable and comfortable.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 SL-shape

SL-shape and its reach


S: the shape of the linear guide, which allows the massage to be performed even more closely to the natural line of the spine.
L: the reach, i.e. the massaging arms perform their function even further... all the way down to the buttocks.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 rozciąganie

Blissful stretch


Cyclical movements similar to those in a rocking chair, combined with airbags and a massager in one of the automatic programmes, gently and sensitively stretch the muscles of the lower body.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 ogrzewanie

Enveloping warmth


The extremely pleasant heating function fills your body with subtle warmth not only during the massage, but also after an evening stroll. The gentle, deep warmth relaxes the tensions that have built up over the day and allows your muscles to be gently massaged.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 pilot

You take control... just like that


7 automatic programmes
5 massage techniques
3 levels of intensity and speed

It's easy to choose from ready-made, finely tuned automatic programmes and highly adjustable massage techniques to find your favourite massage sequence.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 masaż rąk

Soothing touch of air


3 intensity levels.

The airbags around the arms, forearms and legs pulsate to stimulate lymph circulation according to your preferred setting. Relief and lightness for tired muscles.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 masaż nóg

Skilful calf massage


The airbag system wrapping the calves with a gentle touch will stimulate circulation effectively and sustainably, removing the tension accumulated after a busy day or even earlier, for example during a lunch break.

(see also Massaggio Eccellente 2 PRO model equipped with foot massager)

Massage chair Massaggio Eccellente 2 order 2022 2

Excellent quality and ultra-modern design


The design of this model is a real feast for the eyes yearning for beauty. The stylish line is accentuated by extraordinary attention to detail. The timeless dark coloured upholstery opens up a range of possibilities for interior design featuring the massage chair. The carefully chosen fabric makes it possible to keep the chair in great condition and enjoy it for many years. And caring for it becomes quick, pleasant and extremely easy.

Check the dimensions:

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 wymiary

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black

Number of automatic programs

7

Own program memory

none

Number of massage techniques

5

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage width levels for massage arms

3

Massage speed levels for massage arms

5

Massage system

2D

Air massage zones

arms, hands, forearms, calves

Number of airbags

16

Foot massage

none

Roller massage speed levels

none

Unfolding

Zero Gravity (2 levels)

Heating

back (carbon matting)

Stretching

lower parts of the body

Magnetotherapy

hands

Additional functions

phone holder

Height limit

192 cm

Weight limit

140 kg

Dimensions in a sitting position

147 x 76 x 112 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

150 x 76 x 96 cm (L x W x H)

Box dimensions

148 x 77 x 84 cm (L x W x H)

Seat width

51 cm

The minimum width of the door opening

80 cm

Weight

74 kg

Rated power input

110 W

Loudness

<60 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

19 reviews for Massaggio Eccellente 2

 1. Radosław Wiktorowicz

  Fotel został zakupiony przeze mnie dla teściów, którzy postanowili zaaranżować w domu pokój odnowy. Relacja ceny i jakości fotela bardzo dobra. Produkt wykonany estetycznie oraz z dbałością o szczegóły. Spory wybór programów do masażu, regulacja ustawienia fotela. Mechanizmy masujące pracujące z należytą siłą i dokładności. Świetny wybór. Wzorowa obsługa telefoniczna, mailowa oraz przeprowadzona usługa transportu. Mogę tylko polecać.

 2. Zbigniew Zaczek

  Fotel Massaggio Essellente 2 zakupiłem 02.07.br. i od tego czasu codziennie korzystam z różnych technik masarzu co przynosi nie bywałą ulgę w dolegliwościach bólowych pleców oraz barków – wynik wypadku, któremu uległem w 2017r.

  po kilku operacjach jakie musiałem przejść była wskazana stała/długotrwała rehabilitacja a w czasach pandemii jest to wręcz niemożliwe. Po sugestiach od lekarza prowadzącego postanowiłem nabyć taki fotel by ulżyć sobie w cierpieniach.

  Zdecydowałem się na Firmę REST LORDS gdyż Pani konsultant była bardzo miła i dokładnie wyjaśniła mi specyfikę działania takich foteli poświęcając niemało swojego czasu.

  Jestem zadowolony z wyboru tego modelu { zastanawiałem się jeszcze nad dwoma innymi } gdyż już po tygodniu używania wyraźnie odczułem rozluźnienie mięśni, likwidację napięć a technika relaksacyjna poprawiła samopoczucie łagodząc stres i dając miłe odprężenie.

  Rodzina mieszkająca ze mną { żona i córka} są podobnego zdania a ta część odwiedzająca nas też korzysta z dobrodziejstw tego fotela – teraz częściej przybywają a to niesie dodatkowe korzyści z posiadania fotela masującego, częstotliwość wizyt wzrosła !!!

  Firma Rest Lords działa profesjonalnie udostępniając dużo materiałów poglądowych na temat swojego asortymentu, a pani Adriannie B. szczególnie dziękuje za uprzejmość i konkretne informację.

  Pozdrawiam życząc dalszych sukcesów.

  massage chair
 3. Tomasz Dwornicki

  Zakupiony fotel używam od 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Wraz z żoną miewamy problemy z plecami a dzięki fotelowi zapobiegamy ich powstawaniu. Korzystamy regularnie co 2-3 dni lub w miarę potrzeb. Urządzenie jest bardzo dobrze wykonane, można na prawdę masować się lekko oraz bardzo mocno (jestem biegaczem długodystansowym i wymagam bardzo mocnego masażu aby go w ogóle poczuć). Polecam każdemu.

 4. Wojciech Węglowski

  Co tu napisać aby jego nie urazić?! Zacznę może tak: Jak dla mnie jest Przyjacielem na „ dobre i złe”,który nie zadaje pytań i zawsze ma dla mnie czas .Potrafi pocieszyć, rozluźnić ,wziąć w ramiona i natchnąć nową energią .Jest lekiem na Wszystkie bolączki związane z trudami dnia codziennego.Na domiar wszystkiego potrafi otoczyć opieką i ciepłem Wszystkich strudzonych którzy choć na chwilę zechcą na nim spocząć.Jest drogowskazem dobrych nawyków i lekiem na schorowane i przemęczone ciało.Dlatego zatrudniłem go do Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych jako terapeutę aby emanował swoją siłą ,pięknem i wachlarzem swoich niesamowitych możliwości.Dziękuję „Przyjacielu”,że Jesteś.Tak odbieram ten FOTEL !!!

 5. ADAM

  Fotel cudownie spelnia swoja funkcje… jestem masazysta i co prawda nie dorowna to porzadnemu manualnemu masazowi wykonanemu rekoma, to ja jestem mega zadowolony… po calym dniu pracy moj organizm domaga sie, aby w domu przed akwarium usiasc na fotel i odplynac… doslownie odplynac. Z czystym sumieniem POLECAM!!!

 6. Daniel Ositek

  Polecam firmę Restlords za doradztwo i szeroki wybór foteli :

  Fotel idealny jest dla osób które cenią sobie zdrowie , bądź chcą się zrelaksować po ciężkim dniu pracy.

  Polecam .

 7. Roman Kozłowski

  Pomysł na zakup fotela przyszedł mi do głowy, gdy zbliżał się termin okrągłych urodzin mojej żony, która od dłuższego czasu marzyła o rowerze hybrydowym jako prezencie na jakąś okrągłą rocznicę. Ja natomiast byłem sceptycznie nastawiony do zakupu takiego prezentu ze względu na to, że rower ten byłby sporadycznie wykorzystywany i zajmowałby tylko i tak już małą powierzchnie mojej piwnicy. Dlatego też doszedłem do wniosku, że najbardziej udanym prezentem dla żony będzie coś co na co dzień będzie w jej zasięgu. I właśnie w ten sposób padło na fotel masujący. Ja jako laik w temacie urządzeń masujących zacząłem pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie i w ten sposób trafiłem na Waszą stronę internetową. Informacje, które tam znalazłem przekonały mnie do trafności mojej decyzji. Tutaj w końcu mogłem zrozumieć zasady działania foteli, jak również dowiedzieć się o zaletach użytkowania foteli masujących.

  Następny krok, to przekazanie mojej żonie zamiaru zakupu fotele masującego. Przedstawienie informacji i prezentacji foteli masujących z Waszej strony internetowej w pełni przekonało moją żonę do zakupu fotela masującego. Wybraliśmy model Massaggio Eccellente 2. Sprzęt dostarczono szybko, bo po dwóch dniach od złożenia zamówienia. Dwóch panów sprawnie umieściło fotel w przygotowanym miejscu, a następnie zmontowali i podłączyli go do sieci. Na koniec udzielili profesjonalnego instruktażu użytkowania zakupionego fotela. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

  Fotel mamy od dwóch miesięcy i od samego początku użytkowany jest zazwyczaj dwa razy dziennie, raz przeze mnie i raz przez żonę. Korzystają z niego również moje córki, pomimo że nie mają jakiś stwierdzonych dolegliwości kręgosłupa. My natomiast mamy duże problemy z kręgosłupem, a na dodatek praca biurowa tylko je pogłębia. Oboje z żoną wyraźnie odczuwamy poprawę, człowiek robi się bardziej rozluźniony, kręgosłup przestaje dokuczać, mięśnie okolicy kręgosłupa i barków są mniej napięte.

  Absolutnie nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to urządzenie. Uczciwie polecam zakup takiego fotela.

  Roman

 8. Ryszard Frączek

  Fotel spełnia moje oczekiwania . Informacje zamieszczone na Państwa stronie spowodowały decyzję o zakupie. Muszę pochwalić Panie którzy przywieźli do mnie fotel. To szalenie mili i kompetentni Panowie. Generalnie usługę całościowo oceniam bardzo pozytywnie.

 9. Aleksander Jung

  Fotel zakupiłem kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego masażem. Dobre wypowiedzi p.Ady z infolinii zachęciły mnie do tego modelu i to był strzał w dziesiątkę. Super jakość masażu i przystępna cena. Dodatkowym plusem dla mnie akurat był fakt braku masażu stóp, za którym nie przepadam. Zapewne też świetnie sprawdzi się w firmach czy miejscach ogólnie dostępnych, bo nie trzeba zdejmować butów ;-)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Eccellente 2

Massaggio Eccellente 2 massage chair - massage, design, quality

Absolutely stunning massage chair with sophisticated functionalities. It comes in three colour versions and two functional options. See them all and realize that there is everything you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 massage chair - unboxing

Check how the Massaggio Eccellente 2 massage chair delivered by courier is packed and assembled.

Massaggio Eccellente 2 massage chair - operating instructions

We explain how to control all the functionalities of the Massaggio Eccellente 2 massage chair (including its PRO version).

Files

Files to downloads

User manual of massage chair Massaggio Eccellente 2 (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Eccellente 2 (pdf)

3d solids Massaggio Eccellente 2 for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping