Massage chair

Massaggio Eccellente 2 PRO

Massage, design, quality – just what you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 PRO

(52 customer reviews)

2970 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • roller foot massage
 • SL-shape
 • stretching of the lower body parts
 • magnetotherapy of the hands and legs
 • Zero Gravity
FoRest Lords logo EN 2

By buying a massage chair, you can make your contribution and support the FoRest Lords.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO Zero Gravity

Zero Gravity means zero tension


The most comfortable position which allows you to relax and enjoy a massage... yes, that's the Zero Gravity position. It perfectly relaxes tense muscles and joints, and makes chair massage even more enjoyable and comfortable.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO SL-shape

SL-shape and its reach


S: the shape of the linear guide, which allows the massage to be performed even more closely to the natural line of the spine.
L: the reach, i.e. the massaging arms perform their function even further... all the way down to the buttocks.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO stretching

Blissful stretch


Cyclical movements similar to those in a rocking chair, combined with airbags and a massager in one of the automatic programmes, gently and sensitively stretch the muscles of the lower body.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO heating

Enveloping warmth


The extremely pleasant heating function fills your body with subtle warmth not only during the massage, but also after an evening stroll. The gentle, deep warmth relaxes the tensions that have built up over the day and allows your muscles to be gently massaged.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO remote control

You take control... just like that


6 automatic programmes
5 massage techniques
3 levels of intensity and speed

It's easy to choose from ready-made, finely tuned automatic programmes and highly adjustable massage techniques to find your favourite massage sequence.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO hands massager

Soothing touch of the airbags


3 levels of intensity of the airbag massage.

Feel the air massaging your body. Select the perfect airbag massage intensity for you from three available levels.
Their sensitive touch will stimulate lymphatic flow and ensure blissful relaxation.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO legs massager

Roller foot massage


In a matter of moments, a massage with massage rollers is enough to stimulate blood circulation. This massage, further supported by the massage pads, relieves the feet of tension and distributes heat throughout the body.

Massaggio Eccellente 2 model is also available without foot massager)

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO magnet therapy

The magic of magnetotherapy


The gentle action of the magnetic field around the hands and feet perfectly complements the massage in the massage chair. The imperceptible touch of magnetotherapy promotes cell regeneration and, when applied regularly, improves the overall condition of your legs and arms.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO 3 colors

Quality and colours


The absolutely unique colour palette with classic black, velvety beige or the unobvious combination of caramel and mahogany allows you to choose the perfect match for your interior. Finished with extreme attention to detail, the modern design is highlighted by stylish lines

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

beige, carmel-mahogany, black

Number of automatic programs

6

Own program memory

none

Number of massage techniques

5

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage width levels for massage arms

3

Massage system

2D

Air massage zones

shoulders, forearms, calves, feets

Foot massage

airbags, rollers

Roller massage speed levels

3

Unfolding

Zero Gravity

Heating

back (carbon matting)

Stretching

lower parts of the body

Magnetotherapy

hands, feets

Additional functions

phone holder

Height limit

192 cm

Weight limit

140 kg

Dimensions in a sitting position

150 x 76 x 112 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

166 x 76 x 98 cm (L x W x H)

Box dimensions

148 x 77 x 84 cm (L x W x H)

Seat width

51 cm

The minimum width of the door opening

80 cm

Weight

71 kg

Rated power input

110 W

Loudness

<60 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

52 reviews for Massaggio Eccellente 2 PRO

 1. Paweł Hinc

  Fotel spełnia swoją rolę. Trafnie wybrany.

  Jest często używany przez całą rodzinę .

  Godny polecenia.

 2. Mirosław Parzyszek

  Mirosław.

  Bardzo polecam fotel. Zakup XI.2021r.Użytkowany dwa, razy dziennie. Spełnił wszystkie nasze wymagania. Poprzedni fotel służył nam 11 lat. Profesjonalna obsługa – nie mamy zastrzeżeń.

 3. Agnieszka

  Fotel masujący kupiliśmy sobie z mężem na rocznicę ślubu w październiku ze względu na bóle kręgosłupa związany z pracą przy komputerze. Zakup okazał się trafny. Już po dwóch tygodniach użytkowania wyraźnie zmniejszyły się bóle kręgosłupa. Polecam wszystkim, którzy tak jak my mają siedzący tryb pracy i problemy z bólem kręgosłupa.

 4. Żaneta Tokarek

  Przede wszystkim na uwagę i pochwałę zasługuje obsługa klienta. Firma bardzo dba o klienta, interesuje się opinią i służy pomocą. Jestem pozytywnie zaskoczona i życzyłabym sobie takiej obsługi w każdym punkcie. Korzystam z fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jak najbardziej spełnia swoją funkcję, programy masażu są zróżnicowane, sam masaż głęboki. Brakuje mi ustawień zmiany szerokości głowic w programach automatycznych oraz ustawienie mniejszego nacisku głowic dla osób z niskim progiem odczuwania bólu i szkoda, że ręce, uda i łydki nie mają też funkcji masażu. Ale to już czepianie się szczegółów.Sporo ustawień można zrobić w funkcjach manualnych. Sam masaż jest dokładny, głęboki, bardzo przyjemny, likwidujący bóle kręgosłupa wynikające z nadmiernego napięcia mięśniowego. Poduszki powietrzne mocno otulają, a rolkowy masaż stóp jest intensywny i głęboki. Plusem jest możliwość ustawienia na jeden punkt ciała. Wygląd jest bardzo na tak. Nowoczesny styl dopełnia wnętrze, nie jest nachalny. Rozmiar zaskoczył , spodziewałam się dużego “klocka” a przyjechał mały i delikatny w wyglądzie fotel salonowy. Fajna poduszka. Świetnie czyści się zakupionymi preparatami. Wadą jest zbyt krótki kabel oraz jest problem gdy korzystać chce osoba mająca problemy z poruszaniem się- ciężko jest usiąść na fotel oraz z niego zejść, gdyż podnóżki nie są odczepiane. Podsumowując fotel jest świetnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących częstego masażu, spiętych i zestresowanych. Daje przyjemne odprężenie. Jak na tą chwilę jestem bardzo zadowolona.

 5. Marek

  Do zakupu fotela zmusiło mnie życie. Bieganie od masażysty do masażysty o różnych porach w różnej pogodzie każdy kiedyś tego doświadczy, niestety.

  Poszukiwania rozwiązania zastępczego w rozsądnej cenie dostępnego na zawołanie, zajmującego mało miejsca, wielozadaniowego, spełniającego wymagania cierpiącego z bólu jaki i przynoszącego przyjemność i odprężenie po całym dniu. Ładne wyglądającego, żeby nie chować po masażu.

  Wybór padł na Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO.

  Po kilku miesiącach korzystania wnioski osoby schorowanej, młodych pracujących i młodych uczących się. Początek każdy testował wszystko, teraz każdy ma swój ulubiony program. Po dwóch dniach bolał każdy mięsień więc podkładaliśmy mały kocyk, który po dwóch tygodniach nie był już potrzebny.

  Zalety, wszystkie zgadzają się z prezentacją na stronie więc nie ma co dodać.

  Wady: 1. Pilot nie podświetlona klawiatura, duży minus. Jak przyśnie się w fotelu a w międzyczasie zrobi się ciemno trudno namacać przyciski do złożenia fotela.

  2. Pikanie głośne denerwujące – przy uruchamianiu, skanowaniu i opuszczaniu fotela. Nie znalazłby miejsca w sypialni.

  Pomimo wad jest już jak członek rodziny nie wyobrażamy sobie bez niego dnia.

 6. Paweł Kuczyński

  Fotel ładnie się prezentuje, jest wygodny i przyjemnie masuje. Jednak na szczególną uwagę zasługuje bardzo miła, pomocna obsługa i serwis wniesienia fotelu do mieszkania, świadczony przez bardzo sympatycznych panów. Polecam!

 7. Seba D.

  Najpierw wizyta w salonie we Wrocławiu-niezwykle miła obsługa, po dwóch dniach złożyłem zamówienie, po kolejnych czterech przybyła przesyłka-panowie wnieśli i rozpakowali fotel (pełen profesjonalizm), nie potrzebowałem wskazówek co do funkcji, bo internet pozwolił mi się wcześniej z nimi zapoznać:). Uważam, że w tych pieniądzach lepszego urządzenia do masażu nie ma co szukać. Posiada wystarczającą liczbę programów i funkcji do tego by zaspokoić różnorodne gusta użytkowników.Jakość wykonania fotela na najwyższym poziomie, widać i czuć, że to solidne urządzenie. Serdecznie polecam.

 8. Wojciech Grzegorzewicz

  Fotel zakupiłem w dniu 12 sierpnia 2021 roku, po 3 godzinnym pobycie w salonie we Wrocławiu, w towarzystwie przemiłych Pań, którym dziękuję za serdeczne przyjęcie, profesjonalną obsługę i podejście do klienta. Miło było Panie poznać i dokonać zakupu fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO.

  Oto moja historia….

  W tym roku, obchodziliśmy z żoną 25 rocznicę ślubu. Długo zastanawiałem się w jaki sposób te srebrne gody uczcić i jaki prezent sprawić żonie. Różne hasła wpisywałem w przeglądarce, a pomysł nie przychodził. Olśnienie pojawiło się, gdy po raz kolejny żona po powrocie z pracy pokazała napięte mięsnie karku i prosiła o masaż. Nie ukrywam, że wykonywanie masażu, nie jest moim ulubionym zajęciem….. , a poza tym wiem, że takie działania wymagają wiedzy i musza być wykonywane sukcesywnie by pojawiły się wymierne korzyści (pamiętam jak po przypadkowych wizytach w salonie masażu, żona na drugi dzień narzekała na ból mięśni).

  Wpisałem w wyszukiwarce „maty i fotele masujące” i w ten sposób trafiłem na firmę Rest Lords. Ściągnąłem ze strony „Vademecum foteli masujących” i przeczytałem całość. Zapoznałem się z informacjami, które zawarte są na profesjonalnie wykonanej stronie firmy. Następnie wybrałem i porównałem modele o zróżnicowanych cenach. Nadal nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, który z foteli wybrać. Wiedziałem że decyzji nie podejmę bez wizyty w jednym z salonów Rest Lords. Najbliżej mojego miejsca zamieszkania był Wrocław. I dopiero po tym, jak miałem możliwość przetestowania fotela osobiście, zacząłem zauważać różnice w różnorodności i jakości masażu zawartym w każdym z nich. Polecam taki sposób działania. Wybór jest na pewno łatwiejszy. Dostrzeżemy sami (właściwie powinno być słowo „poczujemy…”) różnice w oferowanych technikach masażu, czy poziomach ich intensywności i szybkości. No i przede wszystkim bezpośredni kontakt, który umożliwia zadawanie wszelkich spontanicznych pytań, od tych prozaicznych, do tych bardziej szczegółowych. Uzyskuje się kompletna wiedzę o promocjach, formach płatności i dostawy. Wybrałem sposób dostawy w formule Beztroskiej Dostawy. Została ona zrealizowana w uzgodnionym terminie (miałem życzenie, by fotel dotarł przed dniem rocznicy). Panowie, którzy jak zrozumiałem serwisują również fotele w okresie gwarancji, wnieśli fotel, uruchomili i wykonali krótkie szkolenie dotyczące obsługi fotela masującego. Krótki, bo rzeczywiście inny nie był potrzebny. Obsługa jest prosta, a najważniejsze, co Panowie przekazali to to, że nie ma się co bać używać przycisków pilota. Bo tylko w taki sposób będziemy mogli sami przekonać się co dany przycisk wykonuje, bez obawy, że jakaś błędnie wykonana sekwencja, spowoduje problemy z fotelem.

  Od dnia 20 sierpnia 2021 roku, jesteśmy rodzinnym użytkownikiem fotela masującego. Przeznaczony był przede wszystkim dla żony, więc poprosiłem ja, by sama napisała opinię, która zamieszczam poniżej:

  „Pracuję 8 godzin w pozycji siedzącej przy komputerze. Od kilku lat dolegały mi bóle kręgosłupa i bardzo nieprzyjemne napięcia mięśni ramion. W tym roku obchodziliśmy z mężem 25 rocznicę ślubu i z tej okazji mąż sprawił mi rewelacyjny prezent – fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO. Odkąd korzystam z niego, napięcia mięśni zupełnie mi ustąpiły. Ramiona są luźne i niebolesne. Nie odczuwam też dolegliwości ze strony kręgosłupa. Z fotela korzystam codziennie po powrocie z pracy i robię to, gdy tylko czas pozwala- zazwyczaj kilkakrotnie. Stosuję wszystkie programy. Każdy masaż to dla mnie również chwila przyjemnego relaksu.

  Oprócz niewątpliwego wpływu masażu na moje obolałe plecy, bardzo chwalę sobie masaże rąk i nóg, które dodatkowo potęgują odczucie komfortu. Taki kompleksowy masaż sprawia, że po dniu spędzonym na pracy, w wymuszonej, niekomfortowej pozycji, człowiek doskonale się odpręża. Codziennie już sama myśl, że mogę skorzystać z dobroczynnego wpływu fotela sprawia mi ogromną przyjemność.

  Oprócz mnie z fotela, chętnie też korzystają syn i córka. Mąż rzadziej, ale mówi że nadrobi zaległości….”.

  To prawda, korzystam rzadziej, ale tylko ze względu na to, że gdy miałbym na to ochotę, to właśnie fotel jest zajęty…..

  Zdecydowanie polecam wybrany model fotela Massaggio Eccellente 2 PRO. Jest optymalny pod względem użytkowych funkcji. Polecam również firmę Rest Lords. Raczej niczym się nie wyróżniłem, by być traktowanym w sposób szczególny…. A tak się czuję.

  massage chair
 9. Anna Łuc-Sałek

  Jestem z zawodu masażystką ( po szkole a nie kursach ). Wiem jak ważny i skuteczny jest masaż dla naszego ciała . Wiem jak i co należy masować. Ale to ja mogę wykonać innym. A ja ? Szewc bez butów chodzi. Teraz zakupiłam ten fotel i jestem mega zadowolona. Gdybym mogła to bym korzystała codziennie nawet przez 1 h. No ale to nie wskazane. Masaż punktowy to mega masaż dogłębny. A ten fotel to mi zapewnia. Moje ręce aby wykonać dokładny masaż całego kręgosłupa mogą wytrzymać max 3 osoby. A tu możne korzystać wiele osób dziennie. A oprócz tego jest bardzo wygodny nawet do codziennego wypoczynku. Polecam tego Sprzedawcę za szybkie i profesjonalne otrzymanie tego fotela. Szkoda że nie załapałam się na tę promocję to byłabym usatysfakcjonowana również finansowo. Gorąco polecam

 10. Teresa Grzelak

  Zakup tego fotela to byl o to, Rewelacyjne programy z masażem doskonale spełnily swoje zadanie. Pomaga zmniejszyć napięcia i ból. Zapomnieliśmy o plastrach rozgrzewających i maściach. “Prostuje kręgosłup “. Bardzo udany zakup .

  Profesjonalne i miła obsługa przy zakupie i dostarczeniu towaru na miejsce..

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Eccellente 2 PRO

Massaggio Eccellente 2 Pro massage chair - massage, design, quality

Absolutely stunning massage chair with sophisticated functionalities. It comes in three colour versions and two functional options. See them all and realize that there is everything you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 PRO massage chair - unboxing

Learn how to attach the footrest and see that assembling the Massaggio Eccellente 2 PRO massage chair is actually very simple.

Massaggio Eccellente 2 massage chair - operating instructions

We explain how to control all the functionalities of the Massaggio Eccellente 2 massage chair (including its PRO version).

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO (pdf)

3D solids Massaggio Eccellente 2 PRO for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS: