Massage chair

Massaggio Eccellente 2 PRO

Massage, design, quality – just what you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 PRO

(52 customer reviews)

2970 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • roller foot massage
 • SL-shape
 • stretching of the lower body parts
 • magnetotherapy of the hands and legs
 • Zero Gravity
FoRest Lords logo EN 2

By purchasing a massage chair you are supporting the FoRest Lords project.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO Zero Gravity

Zero Gravity means zero tension


The most comfortable position which allows you to relax and enjoy a massage... yes, that's the Zero Gravity position. It perfectly relaxes tense muscles and joints, and makes chair massage even more enjoyable and comfortable.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO SL-shape

SL-shape and its reach


S: the shape of the linear guide, which allows the massage to be performed even more closely to the natural line of the spine.
L: the reach, i.e. the massaging arms perform their function even further... all the way down to the buttocks.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO stretching

Blissful stretch


Cyclical movements similar to those in a rocking chair, combined with airbags and a massager in one of the automatic programmes, gently and sensitively stretch the muscles of the lower body.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO heating

Enveloping warmth


The extremely pleasant heating function fills your body with subtle warmth not only during the massage, but also after an evening stroll. The gentle, deep warmth relaxes the tensions that have built up over the day and allows your muscles to be gently massaged.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO remote control

You take control... just like that


6 automatic programmes
5 massage techniques
3 levels of intensity and speed

It's easy to choose from ready-made, finely tuned automatic programmes and highly adjustable massage techniques to find your favourite massage sequence.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO hands massager

Soothing touch of the airbags


3 levels of intensity of the airbag massage.

Feel the air massaging your body. Select the perfect airbag massage intensity for you from three available levels.
Their sensitive touch will stimulate lymphatic flow and ensure blissful relaxation.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO legs massager

Roller foot massage


In a matter of moments, a massage with massage rollers is enough to stimulate blood circulation. This massage, further supported by the massage pads, relieves the feet of tension and distributes heat throughout the body.

Massaggio Eccellente 2 model is also available without foot massager)

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO magnet therapy

The magic of magnetotherapy


The gentle action of the magnetic field around the hands and feet perfectly complements the massage in the massage chair. The imperceptible touch of magnetotherapy promotes cell regeneration and, when applied regularly, improves the overall condition of your legs and arms.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO 3 colors

Quality and colours


The absolutely unique colour palette with classic black, velvety beige or the unobvious combination of caramel and mahogany allows you to choose the perfect match for your interior. Finished with extreme attention to detail, the modern design is highlighted by stylish lines

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

beige, carmel-mahogany, black

Number of automatic programs

6

Own program memory

none

Number of massage techniques

5

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage width levels for massage arms

5

Massage system

2D

Air massage zones

arms, hands, forearms, calves, feets

Number of airbags

20

Foot massage

airbags, rollers

Roller massage speed levels

3

Unfolding

Zero Gravity (2 levels)

Heating

back (carbon matting)

Stretching

lower parts of the body

Magnetotherapy

hands, feets

Additional functions

acupresser pad in the hands and feets, phone holder

Height limit

192 cm

Weight limit

140 kg

Dimensions in a sitting position

150 x 76 x 112 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

166 x 76 x 98 cm (L x W x H)

Box dimensions

148 x 77 x 84 cm (L x W x H)

Seat width

51 cm

The minimum width of the door opening

80 cm

Weight

79 kg

Rated power input

110 W

Loudness

<60 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

52 reviews for Massaggio Eccellente 2 PRO

 1. Arkadiusz Kaźmierczak

  Witam serdecznie. Zakupiłem fotel z myślą o żonie ale również i dla siebie i dzieci. Żona często skarży się na bóle kręgosłupa. Po otrzymaniu fotela, poprosiłem żonę aby wypróbowała jakiś program i sprawdziła czy w ogóle fotel przypadnie jej do gustu. Podeszła do tego z ogromną ostrożnością, ale dała się namówić. Po pierwszym masażu stwierdziła, że nie jest to dla niej i że wszystko ją boli. Po dwóch dniach znów usiadła i zaczęła się bawić różnymi programami. Dzisiaj ma już swoje ulubione i zawsze gdy wraca z pracy, siada w fotelu i zaczyna się masować. Dzieci również dobrały sobie programy, a jedna z córek lubi po zakończonym jednym cyklu, włączyć kolejny i nawet uciąć sobie drzemkę, ponieważ komfort jest bardzo wysoki i nawet bez masażu jest bardzo przyjemnie posiedzieć w fotelu. Krótko pisząc jestem bardzo zadowolony, że podjąłem decyzję o zakupie tego fotela.

 2. Beata

  Jestem szczęśliwą posiadaczką fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO. Długo się zastanawiałam czy zakupić fotel masujący, cena wysoka i wielka niewiadoma- jak będzie spełniał swoją funkcję. Fotel masuje jak profesjonalny masażysta, kręgosłup odpoczywa, rozlużnione mięśnie pozwalają swobodnie poruszać się. 6 programów masujących pozwala dopasować odpowiedni program do swoich dolegliwości, relaks dopelnia wszelkie wymagania użytkowników fotela. Massaggio Eccellente 2 PRO używany jest przez domowników i znajomych, wszyscy są z niego bardzo zadowoleni i proszą o więcej…. Polecam!

 3. Katarzyna Kręgiel

  Od 31.12.2021 r. jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO, chociaż wcześniej korzystaliśmy z jego poprzednika. Na początku byliśmy sceptycznie nastawieni tak jak do większości “cudów techniki”, które zakupione pod wpływem emocji stoją jak bezużyteczne meble – ale tym razem stało się inaczej . Najpierw jak wspomniałam zakupiliśmy używany fotel na próbę, żeby za dużo nie zapłacić za mebel który będzie stał wyłącznie po to aby zbierać kurz. Do tej pory oboje z mężem korzystaliśmy z usług masażystów, bo niestety kręgosłupy się tego domagają, i powoli zaczęła się nasza przygoda z fotelami masującymi. Najpierw my, potem każdy kto nas odwiedzał zasiadał w naszym magicznym fotelu z różnego rodzaju bólami kręgosłupa i ku zaskoczeniu wszystkich schodził z niego jak młody Bóg. Po 3 miesiącach używania fotela CONVENIENTE przez nieograniczoną liczbę osób przewijacych się po naszym domu postanowiliśmy go wymienić właśnie na nowy model – korzystając z promocji. Przede wszystkim na uwagę i pochwałę zasługuje obsługa firmy Rest Lords,która bardzo dba o klienta, interesuje się opinią i służy pomocą. Jestem pozytywnie zaskoczona i życzyłabym sobie takiej obsługi. Korzystamy z fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO od 3 miesięcy ale systematycznie dwa razy dziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak najbardziej spełnia swoją funkcję, programy masażu są zróżnicowane, sam masaż głęboki jest dokładny, bardzo przyjemny, likwidujący bóle kręgosłupa wynikające z nadmiernego napięcia mięśniowego. Poduszki powietrzne mocno otulają, a rolkowy masaż stóp jest intensywny i głęboki. Plusem jest możliwość ustawienia na jeden punkt ciała. Posiada wystarczającą liczbę programów i funkcji do tego by zaspokoić różnorodne gusta użytkowników. Jakość wykonania fotela na najwyższym poziomie, widać i czuć, że to solidne urządzenie. Oprócz domowników z tego magicznego urządzenia korzystają nasi goście – rodzina i znajomi , a co więcej niektórzy z nich stają się szczęśliwymi posiadaczami tego urządzenia. Serdecznie polecam.

 4. Halina Ćwiek

  Jestem posiadaczem fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO. Jestem szczęśliwa że zgodziłam się na ten zakup. Zdecydowałam się na kupno ponieważ mam dwóch synów niepełnosprawnych którzy potrzebują stałej rehabilitacji a ten fotel sprawdza się we wszystkim. Jest bardzo przyjemny jak i łatwy w obsłudze. Fotel sam w sobie ma bardzo dobrą jakość wszystko starannie wykonane. Jest wygodny przyjemnie masuje i ma wiele opcji masażu. To solidne wykonanie daje komfort i możliwość odprężenia. Gorąco polecam ten fotel a także firmę REST LORDS która bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta.

 5. Marta Piechowska

  Od 11/2021 jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami fotela masującego Massaggio Eccelente 2 Pro.

  Długo zastanawialiśmy się nad zakupem. A teraz, gdy używamy go od blisko 3 miesięcy, z pełnym przekonaniem możemy polecić ten fotel i tę firmę. Bo właśnie obsługa klienta to przy zakupie ma ogromne znaczenie, a Rest Lords odrobiło lekcję z “perfekcyjnej obsługi klienta”, nie tylko na etapie zakupu ale i obsługi posprzedażowej. Pragniemy bardzo podziękować Pani Małgorzacie Sk… -nie mamy pewności czy ujawnienie nazwiska nie byłoby naruszeniem przepisów RODO ;) stąd jedynie pierwsze litery nazwiska :) – i jeśli kierownictwo Rest Lords czyta tę opinię to bardzo proszę o przyznanie premii Pani Małgorzacie bo takiego pracownika ze świetnym podejściem do klienta należy doceniać :):):)

  A wracając do samego fotela jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Wiem, że może to być duży wydatek w budżecie domowym, lecz jeśli ktoś się zastanawia, można zawsze odwiedzić salon firmowy i wypróbować różne modele foteli. Nie chcę aby ta opinia brzmiała na przesłodzoną, lecz nie możemy innej wystawić jak bardzo dobrej oceny – z małym minusikiem, o którym na końcu :) Korzystamy z fotela codziennie i każdego dnia przekonujemy się, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję. Obie z mamą dużo czasu spędzamy przed komputerami – mama pracując zdalnie, ja w biurze – i już po tak krótkim czasie korzystania z fotela, widzimy jaką nam ulgę przynoszą masaże – głównie na górne partie kręgosłupa.

  Jeśli cały czas się zastanawiasz nad zakupem fotela to nie ma nad czym się zastanawiać :) – kupuj, a będziesz zachwycony :)

  A na sam koniec minus fotela – o czym wspominałam wcześniej – brak możliwości zapisania ustawień swojego ulubionego masażu – z poduszkami na łydki lub bez, z rolkami na stopy lub bez, z ogrzewaniem lub bez. Owszem za każdym razem można to sobie ustawić wg własnych upodobań, ale brakuje nam możliwości zapisania np. mój ulubiony masaż i wówczas za jednym kliknięciem włączałyby się nasze ulubione ustawienia.

 6. Alicja Klimaszewska

  Zaczęłam interesować się fotelami masującymi po skorzystaniu u znajomych. Trafiłam na Firmę Rest Lords i to był strzał w dziesiątkę.

  Fotel ładnie się prezentuje, jest wygodny i przyjemnie masuje. Duży wybór opcji masażu i solidne wykonanie zapewniają komfort i możliwość odprężenia.

  Jestem zadowolona z fotela i jego wielu możliwości, mogę spokojnie polecić tym z Państwa, którzy z racji siedzącego trybu pracy odczuwają dolegliwości kręgosłupa. Fotel również może służyć jako dobry relaks po ciężkim, stresującym dniu. Jest to bardzo udany zakup.

  Jednak na szczególną uwagę zasługuje bardzo miła, pomocna obsługa i serwis wniesienia fotela do mieszkania, świadczony przez bardzo sympatycznych panów. Serdecznie polecam!

 7. ANDRZEJ

  Świetny zakup, rodzina często korzysta z fotela. Duży wybór opcji masażu i solidne wykonanie zapewniają komfort i możliwość relaksu. Bardzo miła obsługa gwarantowała profesjonalną pomoc przy doborze fotela.

 8. Krzysztof – Warszawa

  Zakupiłem fotel 2 Pro w październiku 2021 r. w ramach transakcji wiązanej, czyli odsprzedałem po 3-ch latach używania poprzedni typ fotela firmie Rest Lords, a nabyłem nowszą wersję. Fotel wygląda elegancko o sprawuje się bardzo dobrze, a dość często jest używany w warunkach domowych, jest cichszy niż poprzednia wersja, no i ma kilka nowych funkcji. Jestem zadowolony z fotela i jego wielu możliwości, mogę spokojnie polecić dla tych z Państwa, którzy z racji siedzącego trybu pracy odczuwają dolegliwości kręgosłupowe. Fotel również może służyć jako dobry relaks po ciężkim dniu, zwłaszcza gdy stworzymy fajną atmosferę z muzyką relaksacyjną. Musimy jednak pamiętać, że fotel nie zastąpi nam aktywności fizycznej i codziennej dawki ruchu, to tylko dobre uzupełnienie i pomoc w przypadku problemów z kręgosłupem.

  Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalny personel firmy Rest Lords i fachowa obsługa klienta.

 9. Maria

  Fotel super, cichy spełnia swoją rolę, przyjemny relaksujący masaż po całym dniu pracy.

  bezproblemowy zakup, obsługa bardzo miła,

  Fotel godny polecenia.

 10. Marek

  Przygoda z fotelem masującym zaczęła się od wizyty u mojej chrześniaczki na wsi. Jej maż, Mirosław, w związku z wykonywaną pracą na roli, często odczuwa ból kręgosłupa. Postanowili więc że zainwestują w fotel masujący, Jak przekonywali mnie był to najtrafniejszy zakup w ich życiu.

  Od kąt są właścicielami fotela codziennie rano i wieczorem oddają się zabiegom który pozwala im na normalne funkcjonowanie.

  A ja….

  Pochodzę z małego miasteczka, gdzie ludzie sceptycznie podchodzą do ” kosztownych wynalazków”. Oboje z małżonką pracujemy za biurkiem, więc połączył nas również ból kręgosłupa. Po wizycie u wspomnianej chrześniaczki, postanowiliśmy bardziej przyjrzeć się fotelom masującym z poleconej firmy Rest Lords. Na początku ściągnęliśmy sobie na telefon audiobooka “Vademecum foteli masujących” który zachęcił do relaksu w fotelach masujących, wyjaśnił wątpliwości i pomógł w wyborze idealnego modelu. Po przeanalizowaniu wszystkich właściwości oraz zestawieniu ich z naszymi oczekiwaniami wybór padł na fotel Massaggio Eccellente 2 PRO.

  Ale to nie koniec zalet jakimi zaskakuje firma Rest Lords. Otóż skorzystaliśmy z wirtualnej przymierzalni , gdzie mogliśmy zobaczyć jak wybrany przez nas model będzie się komponował w zestawieniu z pozostałymi meblami. W ten sposób mogliśmy również kolorystycznie dobrać wybrany przez nas model. “Wisienką na torcie” okazała się możliwość prezentacji w miejscu zamieszkania. Pracownicy firmy Rest Lords przeprowadzili wstępny instruktaż, zademonstrowali wszystkie funkcje wybranego przez nas fotela, a następnie umożliwili nam doznania przyjemności płynącego z masażu. Małżonka po zalogowaniu się w kapsule Massaggio Eccellente 2 PRO i przyjęciu pozycji zero gravity nie chciała już z niej wychodzić. I tak oto zostaliśmy właścicielami fotela masującego Massaggio Eccellente 2 PRO, który codziennie rano raczy nas błogim rozciąganiem, natomiast wieczorem złagodzi nagromadzone w ciągu dnia napięcie.

  GORĄCO POLECAM FOTEL MASUJĄCY MASSAGGIO ECCELLENTE 2 PRO , A TAKŻE FIRMĘ REST LORDS KTÓRA PROFESJONALNIE I INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KAŻDEGO KLIENTA.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Eccellente 2 PRO

Massaggio Eccellente 2 Pro massage chair - massage, design, quality

Absolutely stunning massage chair with sophisticated functionalities. It comes in three colour versions and two functional options. See them all and realize that there is everything you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 PRO massage chair - unboxing

Learn how to attach the footrest and see that assembling the Massaggio Eccellente 2 PRO massage chair is actually very simple.

Massaggio Eccellente 2 massage chair - operating instructions

We explain how to control all the functionalities of the Massaggio Eccellente 2 massage chair (including its PRO version).

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO (pdf)

3D solids Massaggio Eccellente 2 PRO for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping