Massage chair

Massaggio Bello 2

Soothing massage in compact binding.

Massaggio Bello 2

(116 customer reviews)

1570 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • Zero Gravity
 • SL-shape
 • rotating footrest with calf massage
 • compact dimensions
 • Bluetooth speakers
FoRest Lords logo EN 2

By purchasing a massage chair you are supporting the FoRest Lords project.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Fotel masujący Massaggio Bello 2 Zero Gravity

Zero Gravity


Sit back comfortably and unfold the chair into the perfect position to perfectly relieve the strain on your spine and experience the feeling of exceptional comfort. Such lightness and an incredible feeling of bliss in this tier of seats....unusual.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 pilot

Massage and control


3 automatic programmes
6 massage techniques
20 min. massage sessions

The built-in remote control placed in the right armrest offers convenient control of predefined massage sessions in automatic programmes or spot action with massage techniques.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 zero SL-shape

SL-Shape


Feel the perfectly fitted massage that extends from the neck to the lumbar region, but also to the buttocks. Take care of the places usually omitted during the massage, and yet so important for the condition of the entire body.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 masażer nóg

Calf massage on request


Use the footrest as a discreet comfortable calf support or invert it, place the calves in it and feel the airbags take unnecessary weight off your calves after a whole day.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 bluetooth

Music via Bluetooth


To intensify the relaxing effect, combine a massage chair session with your favourite music. Use Bluetooth to play relaxing melodies straight from your phone... then close your eyes and let massage arms work. There's also a USB charging socket to keep the music from becoming silent during the massage session.

Massage chair Massaggio Bello 2 order

Design and quality


Classic deep black or its subtle combination with beige create classic combinations. These, combined with small sizes, which will perfectly fit both in a large living room and a small bedroom, are the ideal choice for most interiors.

Massaggio Bello 2 is distinguished by its modern design and quality of workmanship. Pay attention to the refined details and upholstery that comes in two types of textures. In combination with a perfectly designed line, they create an absolutely unique effect.

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Bello 2 dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black-beige, black

Number of automatic programs

3

Own program memory

none

Number of massage techniques

6

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

2

Massage width levels for massage arms

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage system

2D

Air massage zones

thighs, calves

Number of airbags

12

Foot massage

none

Roller massage speed levels

none

Unfolding

Zero Gravity

Heating

none

Stretching

none

Magnetotherapy

none

Additional functions

Bluetooth speakers, swivel footrest, USB charger

Height limit

180 cm

Weight limit

120 kg

Dimensions in a sitting position

110 x 68 x 98 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

144 x 68 x 78 cm (L x W x H)

Box dimensions

130 x 70 x 82 cm (L x W x H)

Seat width

41 cm

The minimum width of the door opening

70 cm

Weight

55 kg

Rated power input

60 W

Loudness

<55 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

116 reviews for Massaggio Bello 2

 1. Janusz

  Fotel użytkuje od miesiąca. Spełnia moje oczekiwania. Pomimo niedużej kompaktowej zabudowy posiada bardzo rozbudowane funkcje masowania. Dużą jego zaleta jet tez możliwość regulacji położenia fotela . Polecam osobom które po ciężkim dniu pracy zwłaszcza pracy w trybie siedzącym potrzebuję dać relaks spiętym mięśniom. Ogromną zaletą Firmy jest też bardzo miła i kompetentna obsługa . Polecam zarówno produkt jaki Firmę .

 2. Edward | 21.09.2021

  Fotel Massaggio Bello 2 zakupiłem miesiąc temu. Korzystamy z niego codziennie. Fotel zgrabny ,niedużych wymiarów, super design ,idealny do pokoju ( gabinetu) w mieszkaniu . Jego funkcje i parametry w pełni zgodne ze specyfikacją. Spełniają nasze wymagania. Jakość wykonania bardzo dobra . Profesjonalna strona internetowa zawierająca wyczerpujące dane techniczne oraz w wersji filmowej instruktarz montażu i użytkowania fotela. Obsługa klienta na wysokim poziomie . Dostawa w uzgodnionym terminie . Polecam!

 3. Marek

  Zakupiony fotel masujący Massaggio Bello 2 w całości spełnił moje oczekiwania

 4. Hanna Lach

  Fotel odmienił moje życie. W końcu przetańczyłam całe wesele po kilku masażach na fotelu. Powoli i ja i mój mąż zapominamy o naszych problemach z plecami. Gorąco polecam!

 5. Izabela Potocka

  Dłuższy czas zastanawiałam się nad zakupem jakiegoś urządzenia do masażu kręgosłupa. Oglądałam różne fotele masujące, maty masujące, ręczne masażery itd. Mam dość poważny uraz kręgosłupa i często korzystam z pomocy fizjoterapeuty lub rehabilitanta. Aby skorzystać z ich pomocy trzeba jednak umówić się i pojechać na sesję. Czasami brakuje na to czasu. I do tego doszedł covid i związane z tym ograniczenia….ech…Dlatego zaczęłam intensywnie surfować po internecie. Zdecydowałam się na fotel masujący co zawęziło krąg poszukiwań. Określiłam sobie priorytety: masaż całego kręgosłupa – od szyi aż do ud, możliwość wyboru określonego obszaru do masażu, prosta obsługa, mały fotel, w kolorze pasującym do pokoju, pułap cenowy, kraj produkcji i co za tym idzie możliwości serwisowe. Chwilę zajęło mi zawężanie typów foteli bo wybór jest naprawdę spory. Zdecydowałam się na fotel Massagio Bello 2. Poza tym, że spełniał wszystkie moje podstawowe kryteria, przeważyło to, że ma chowany podnóżek do masażu łydek – taki estetyczny dodatek ale robi efekt końcowy oraz pozycja zero gravity. Kupiłam go pół roku temu. Trochę zajęło mi rozpracowanie jego możliwości bo instrukcja jest czytelna ale bardzo prosta. Jest to jednak możliwe przy niewielkim nakładzie czasu bo tych możliwości nie ma zbyt wiele – dla mnie całkowicie wystarczająco… o to mi chodziło! Dla mnie to atut tego fotela. Zabawa i przyjemność z jego używania oraz ulga dla kręgosłupa po odbytej na nim sesji – tego nie da sie opisać – tego trzeba spróbować :-) . Polecam to każdemu, również tym osobom, które nie mają problemów z kręgosłupem – poczują przyjemne odprężenie, relaks całego ciała. Korzystam z niego prawie codziennie i często zdarza mi się przedłużyć masaż o kolejny cykl, żeby dodatkowo rozgrzać i wymasować dokuczliwy rejon kręgosłupa. Działa świetnie, dość cicho. Uwielbiam masaż w pozycji zero gravity – to jeden z dużych atutów tego fotela. Cóż….po prostu polecam.

 6. Mirosław Wróblewski

  Witam rodzice są zadowoleni z prezentu. Dzięki fotelowi plecy mojej mamie przestały boleć więc świetnie się sprawdza.

 7. AGATA BUCZKOWSKA

  Witam serdecznie, ja fotel zakupiłam do gabinetu kosmetologii estetycznej, z zakupu jestem niesamowicie zadowolona, piękny, smukły designe. Wykonany bardzo solidnie, sama osobiście korzystam codziennie oraz klientki bardzo mój wybór zachwalają. Fotel masujący został dowieziony do gabinetu, Panowie bardzo sprawnie przygotowali fotel do użytku, fajnie przeprowadzili prezentację tego urządzenia, obsługa klienta oczywiście na bardzo wysokim poziomie. Zachęcam do zakupu nawet do użytku domowego, bo po całym dniu pracy relaks należy się każdemu :) pozdrawiam serdecznie

 8. Agnieszka Woluntarska-Bąk

  Fotel Massaggio Bello 2 zakupiłam pół roku temu i do dziś nie zmieniam zdania że był to strzał w 10 od kilku lat mam problem z kręgosłupem często korzystałam z rehabilitacji stacjonarnej , od zakupu fotela korzystam z niego prawie codziennie a moje wizyty u fizjoterapeuty zmniejszyły się do minimum .Fotel jest solidnie wykonany wygodny i spełnia moje oczekiwania ,polecam wszystkim osobą ceniącym relaks w domu nie tylko z problemami kręgosłupa .

 9. Kasia

  Zakupiliśmy fotel w prezencie dla rodziców. Długo szukaliśmy fotela ponieważ żaden z dostępnych nie spełniał naszych oczekiwań. Szukaliśmy czegoś zgrabnego a zarazem eleganckiego gdyż fotel miał stać w salonie w dość małym mieszkanku. Musiał więc on służyć zarówno do relaksu jak i do codziennego użytkowania. Większość foteli masujących jest bardzo dużych gabarytów i tutaj jest pierwszy plus zakupionego fotela. Jest bardzo zgrabny. Podnóżek służący również do masażu można odwracać – więc wtedy kiedy nie jest używany do masażu ma gładką powierzchnię, jak chcemy się masować wystarczy odwrócić i gotowe. Dla mnie to miało bardzo duże znaczenie przy wyborze fotela. Jest bardzo elegancki. Dodatkowo cena była naprawdę atrakcyjna. Fotel ma bardzo dużo funkcji. Można korzystać zarówno z gotowych programów jak również dostosować masaż całkowicie do siebie. Np dziś czuję ogromne napięcie w okolicy łopatek to tam koncentruje masaż :) to jest to super. Można naprawdę się zrelaksować. Rodzice korzystają z niego codziennie. Zauważyli zdecydowaną poprawę samopoczucia. Wcześniej mama po dłuższej chwili stania (prasowanie, gotowanie) miała palący ból w okolicy łopatek. Od kiedy mają fotel jest zdecydowanie lepiej. Żartujemy z rodzinką, że to nasz domowy lekarz bo jak kogoś coś zaboli to od razu pędzi na masaż.

  Kontakt i wszelkiego rodzaju formalności bardzo szybkie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Fotel zapakowany bardzo dobrze, przywieziony na palecie. Nic nie trzeba było skręcać :)

  Bardzo polecam zarówno sam fotel massaggio bello 2 jak również firmę Rest Lords.

  massage chair
  massage chair
 10. Wojtek

  Fotel zakupiony ponad pół roku temu. Bardzo wygodny i porządnie wykonany. Szerokie opcje masażu, który jest odpowiednio intensywny i dzięki temu nie tylko relaksuje (to oczywiście też) ale potrafi rozluźnić napięcia i bóle mięśni. Polecam – warto!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Bello 2

Massaggio Bello 2 massage chair - unboxing

Watch the video and find out how the Massaggio Bello 2 chair delivered by the courier is packaged. Learn that it is enough to take it out of the cardboard box and connect one cable in order to enjoy a relaxing massage.at comes in two types of textures. In combination with a perfectly designed line, they create an absolutely unique effect.

Massaggio Bello 2 massage chair - operating instructions

In a detailed way we show how to control all the functions of a massage chair using a handheld remote control.

Differences in compact massage chairs - vlog #7

Compact, small, but powerful. What features distinguish each of the smallest massage chairs? Let's take a look.

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Bello 2 (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Bello 2 (pdf)

3D solids Massaggio Bello 2 for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping