Massage chair

Massaggio Bello 2

Soothing massage in compact binding.

Massaggio Bello 2

(116 customer reviews)

1570 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • Zero Gravity
 • SL-shape
 • rotating footrest with calf massage
 • compact dimensions
 • Bluetooth speakers
FoRest Lords logo EN 2

By purchasing a massage chair you are supporting the FoRest Lords project.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Fotel masujący Massaggio Bello 2 Zero Gravity

Zero Gravity


Sit back comfortably and unfold the chair into the perfect position to perfectly relieve the strain on your spine and experience the feeling of exceptional comfort. Such lightness and an incredible feeling of bliss in this tier of seats....unusual.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 pilot

Massage and control


3 automatic programmes
6 massage techniques
20 min. massage sessions

The built-in remote control placed in the right armrest offers convenient control of predefined massage sessions in automatic programmes or spot action with massage techniques.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 zero SL-shape

SL-Shape


Feel the perfectly fitted massage that extends from the neck to the lumbar region, but also to the buttocks. Take care of the places usually omitted during the massage, and yet so important for the condition of the entire body.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 masażer nóg

Calf massage on request


Use the footrest as a discreet comfortable calf support or invert it, place the calves in it and feel the airbags take unnecessary weight off your calves after a whole day.

Fotel masujący Massaggio Bello 2 bluetooth

Music via Bluetooth


To intensify the relaxing effect, combine a massage chair session with your favourite music. Use Bluetooth to play relaxing melodies straight from your phone... then close your eyes and let massage arms work. There's also a USB charging socket to keep the music from becoming silent during the massage session.

Massage chair Massaggio Bello 2 order

Design and quality


Classic deep black or its subtle combination with beige create classic combinations. These, combined with small sizes, which will perfectly fit both in a large living room and a small bedroom, are the ideal choice for most interiors.

Massaggio Bello 2 is distinguished by its futuristic design and quality of workmanship. Pay attention to the refined details and leather that comes in two types of textures. In combination with a perfectly designed line, they create an absolutely unique effect.

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Bello 2 dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black-beige, black

Number of automatic programs

3

Own program memory

none

Number of massage techniques

6

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

2

Massage width levels for massage arms

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage system

2D

Air massage zones

thighs, calves

Number of airbags

4

Foot massage

none

Roller massage speed levels

none

Unfolding

Zero Gravity

Heating

none

Stretching

none

Magnetotherapy

none

Additional functions

Bluetooth speakers, swivel footrest, USB charger

Height limit

180 cm

Weight limit

120 kg

Dimensions in a sitting position

110 x 68 x 98 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

144 x 68 x 78 cm (L x W x H)

Box dimensions

130 x 70 x 82 cm (L x W x H)

Seat width

41 cm

The minimum width of the door opening

70 cm

Weight

55 kg

Rated power input

60 W

Loudness

<55 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

116 reviews for Massaggio Bello 2

 1. Andrzej

  Produkt znakomity , gdybym wiedział prędzej o nim to już dawno byłby w moim posiadaniu :)

 2. Marta

  Fotel kupiłam dla rodziców. Korzystają z niego od 3 miesięcy. Codziennie z niego korzystają, są bardzo zadowoleni. Szczerze polecam!

 3. Bożena Dybkowska

  Fotel super jestem codziennie solidnie wymasowana co potwierdzam w 100 procentach gdyż z zawodu jestem fizjoterapeutą Polecam

 4. Marek Plewa

  Zacznę od serdecznych podziękowań dla sympatycznych Pań z zespołu Rest Lords rozmawiających ze mną w sprawie zakupu fotela masującego za bardzo kompetentne, cierpliwe i życzliwe podejście do klienta, lepiej trafić nie mogłem i za to bardzo dziękuję.

  A teraz o fotelu… Massaggio Bello 2 to nie fotel masujący ale mały kombajn, wiele funkcji przyprawia o zawrót głowy, moc fotela też robi wrażenie. Fotel jest niesamowicie solidny, widać to na pierwszy rzut oka, niezawodny, nic nie skrzypi, nie puka. Po kilkutygodniowym użytkowaniu, nie wyobrażam sobie aby tego fotela miało by u nas nie być. Powoli zapominam co to ból kręgosłupa, wraz z żoną jesteśmy wręcz prawie uzależnieni od masażu – dzień bez masażu w fotelu to dla nas dzień stracony. Co prawda tylko miesiąc, ale bardzo mocno eksploatowany przez moją liczną rodzinę fotel, dalej wygląda jak nowy. To naprawdę robi wrażenie!

  Na zakończenie, kłaniam się uniżenie całej ekipie Rest Lords i życzę państwu tylko tak zadowolonych klientów jak ja , co raczej nie będzie trudne w Państwa przypadku.

  Z wyrazami szacunku, Marek Plewa

 5. Rafal Matysiak

  Rewelacyjny fotel. Doskonale rozluźnia mięśnie i relaksuje. Bardzo polecam.

 6. W.Pojawa

  Użytkujemy fotel Massaggio Bello 2 od około 2-ch miesięcy, ja , żona oraz moja 93-letnia mama. Seniorka na początku bała się usiąść , ale po nałożeniu grubszego swetra na grzbiet , regularnie 2 x dziennie korzysta , trochę podczas masażu stęka , ale po , czuje się znacznie lepiej . Żona,  zdarza się , że podczas masażu  błogo przysypia . Fajny sprzęt – ludzie  gorąco polecamy.

 7. Wieslaw Borowiec

  super sprawa – ból w plecach minął po miesięcznym użytkowaniu , a i walory estetyczne bez zastrzeżeń

  zgrabny, pasuje jako ładny mebel do każdego mieszkania.

  w zupełności wystarcza do domowego użytku.

  Godny polecenia

  pozdrawiam

 8. Małgorzata Toboła-Wcisło

  Fotel Massagio Bello 2 zamówiłam 6 grudnia bardzo póżnym wieczorem a juz 8 grudnia przyjechał do domu. Fotel jest mały, zgrabny i ładny kolorystycznie. Solidnie zapakowany, materiały informacyjne w eleganckiej papeterii. Obsługa jest intuicyjna, po przeczytaniu instrukcji stają sie jasne funkcje manualne. Długi zakres masażu od potylicy do końca posladków, oraz dodatkowo masaż pneumatyczny ud i podudzi, który można wyłączyć, ale jest przyjemnym dopełnieniem całości masazu. Siła masażu bardzo solidna, regulowana. Podnóżek można łatwo obracać w trakcie masazu, żeby masować podudzia lub nie. Wygodna pozycja 0 gravity, bezpieczny zakres odchylania fotela do tyłu. Bardzo dobrą funkcją jest gniazdko bloutooth, przez które mozna nie tylko słuchac muzyki z telefonu, ale takze go szybko naładować. Podsumowując bardzo dobry zakup, stosunek ceny do oczekiwań adekwatny, fotel bardzo odprężający. Znajomi już przetestowali, część zdecydowała się na zakup. Polecam

 9. Katarzyna Łebek

  Fotel jest rewelacyjny. Po dniu spędzonym przy biurku sprawdza się doskonale, rozluźnia spięte mięśnie i pozwala w pełni zrelaksować się. Jestem zachwycona i korzystam naprzemiennie z różnych trybów masażu.

  Dodatkową zaletą są jego niewielkie rozmiary- bez problemu wpasowuje się nawet w niewielkie pomieszczenie. Kolorystyka pozwala umieścić go zarówno w sypialni jak i w salonie.

  Firma Rest Lords godna polecenia, obsługa na najwyższym poziomie, sympatycznie i bezproblemowo. Od momentu zamówienia do otrzymania fotela upłynęły 2 dni. Dostawa błyskawiczna, fotel zapakowany bardzo starannie. Uruchomienie nie stwarza żadnych problemów, a tryby masażu dostosowujemy intuicyjnie.

  Z zakupu jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

 10. Bogumiła i Darosław Sikora

  Kupiliśmy Bello 2 miesiąc temu. Masujemy się codziennie i przyznam szczerze, że odczucia tego masażu zwłaszcza na programach automatycznych są bardzo pozytywne. Uważam, że wygląd tego fotela świetnie pasuje do każdego mieszkania czy pokoju. Po prostu wtapia się w otoczenie i dopiero po zauważeniu wbudowanego pilota znajomi mogą się zorientować, że to fotel masujący.

  Jeżeli jednak mógłbym coś zasugerować producentowi – to są to dwie rzeczy:

  1. fotel powinien być trochę wyższy dla wygodniejszego podparcia głowy ( o 10-15 cm ) zwłaszcza jeżeli masuje się osoba o wzroście 185 cm.

  2. warto dodać drugi zestaw masujący od lędźwi po uda przy pozostawieniu górnego zestawu masującego od karku po lędźwie. Oczywiście cena też by się zmieniła, ale przy urodzie tego fotela i możliwości ustawienia go nawet w niewielkim pokoju wzbogacenie go o dodatkowy roler z pewnością zwielokrotniło by popyt na ten fotel. Polecam fotel i firmę Rest Lord każdemu, kto dba o dobre samopoczucie i własne zdrowie.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Bello 2

Massaggio Bello 2 massage chair - unboxing

Watch the video and find out how the Massaggio Bello 2 chair delivered by the courier is packaged. Learn that it is enough to take it out of the cardboard box and connect one cable in order to enjoy a relaxing massage.at comes in two types of textures. In combination with a perfectly designed line, they create an absolutely unique effect.

Massaggio Bello 2 massage chair - operating instructions

In a detailed way we show how to control all the functions of a massage chair using a handheld remote control.

Differences in compact massage chairs - vlog #7

Compact, small, but powerful. What features distinguish each of the smallest massage chairs? Let's take a look.

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Bello 2 (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Bello 2 (pdf)

3D solids Massaggio Bello 2 for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

You may also like…

SHARE WITH YOUR FRIENDS: