Massage chair

Massaggio Ricco

Double the joy of massage.

Massaggio Ricco

(50 customer reviews)

1370 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • double massaging mechanism
 • SL-shape
 • rotating footrest with calf massage
 • heating in massaging balls of the upper massager
 • Bluetooth speakers
FoRest Lords logo EN 2

By buying a massage chair, you can make your contribution and support the FoRest Lords.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Fotel masujący Massaggio Ricco podwójny masażer

2 massage systems


Double the pleasure of massage performed simultaneously by two systems. The first, bidirectional and heated massager reaches the neck. The second, moving along the back, brings relaxation along the entire length of the spine.

Fotel masujący Massaggio Ricco sl-shape

SL-Shape


The massagers move from the neck down to the buttocks, along a specially shaped track that precisely follows the shape of the spine.

Fotel masujący Massaggio Ricco masażer nóg

Calf massage in a rotating footrest


Using the footrest to easily support the legs or when rotated to provide a soothing massage restores lightness to the legs and brings relief.

By adjusting the airbags' pressure intensity, you can adjust the massage to best suit your needs.

Fotel masujący Massaggio Ricco pilot

Remote control and features


4 automatic programmes
3 massage techniques
20 min. massage sessions

The intuitive, built-in remote control located in the armrest can be used to select your favourite function, a predefined massage session in the automatic programme or one of the massage techniques for the selected section of the spine - wherever relaxation is required.

Fotel masujący Massaggio Ricco bluetooth

Bluetooth speakers and accessories


Bluetooth technology to complement your massage with the sounds of your favourite music. Simply connect your phone to the massage chair to relax both your body and your mind.

In addition, the USB port will keep your phone's battery charged and a special holder will hold a cup of your favourite beverage.

Massage chair Massaggio Ricco order

Design and quality


Modern, compact design. Elegant, perforated upholstery in solid black or in a stylish combination with velvety beige, all finished with attention to detail.

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Ricco dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

black-beige, black

Number of automatic programs

4

Own program memory

none

Number of massage techniques

3

The scope of operation of massage techniques

pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage width levels for massage arms

1

Massage speed levels for massage arms

1

Massage system

2D

Air massage zones

calves

Number of airbags

6

Foot massage

none

Roller massage speed levels

none

Unfolding

none

Heating

neck ←→ buttocks (in massage balls)

Stretching

none

Magnetotherapy

none

Additional functions

2 independent massagi, Bluetooth speakers, cup holder, swivel footrest, USB charger

Height limit

180 cm

Weight limit

120 kg

Dimensions in a sitting position

133 x 81 x 99 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

not applicable

Box dimensions

138 x 74,5 x 82 cm (L x W x H)

Seat width

51 cm

The minimum width of the door opening

80 cm

Weight

53,5 kg

Rated power input

60 W

Loudness

<55 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

50 reviews for Massaggio Ricco

 1. Sabina Popadiak

  Moja a właściwie nasza – mam na myśli Rodzinę – przygoda z fotelem zaczęła się po wizycie u znajomych, którzy będąc szczęśliwymi posiadaczami takiego fotela, zaoferowali mnie i mężowi krótkie sesje masażu. Szybko oboje stwierdziliśmy, że nasze schorzenia w obrębie kręgosłupa zwłaszcza lędźwi i klatki piersiowej u męża potrzebują takiego właśnie masażu. Oboje jesteśmy ludźmi aktywnymi zawodowo i niestety by utrzymać się na chodzie stałe odwiedzamy gabinety rehabilitacyjne, których wysoka skuteczność w leczeniu idzie w parze z równie wysoką ceną pakietów rehabilitacyjnych. Nadmienię dodatkowo, że jestem po dwóch cesarskich cięciach ze wskazania, moje dzieciaki nie należały do kruszynek za to ja sama jestem rzec by mozna mikrej postury, stąd kręgosłup o mięśniu płaskim brzucha nie wspomnę są w opłakanym stanie. I naraz regularna acz już rzadsza terapia manualna terapeuty plus codzienne sesje masażu na cudownie otulającym ciało fotelu Ricco marki Rest Lords czyni moje życie łatwiejszym a przy całodobowej opiece nad małym dzieckiem wręcz zbawcza. Szansa relaksu, rozluźnienia poprawiających komfort życia, zwłaszcza w trudnej covid’owej rzeczywistości – mocno ograniczającej korzystanie z pozadomoej opieki rehabilitacyjnej jest niezastapiona. Wybór początkowo wydawał się nie łatwy, wiele tańszych foteli kusiło ceną, ale obawa jak się okazało słuszna o jakość wykonania przedmiotu przemówiła na korzyść fotela firmy Rest Lords. Cieszy oko solidnym wykonaniem, miłym w dotyku materiałem dostosowanym do tego rodzaju sprzętu, a co najważniejsze dla mnie jako dla matki nie jest głośny oraz łatwy w obsłudze. A jeśli o obsłudze mowa to nie sposób nie wspomnieć o profesjonalnym podejściu pracowników salonu, którzy jak na zawodowców przystało doradzali zakup a nie wciskali towar a to zasadnicza różnica. Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam i dziękuję za troskę, szybką realizację i bardzo dobry kontakt – należy Wam się premia za zaangażowanie. Z pewnością do Was wrócę jeśli pojawi się kolejna potrzeba tego rodzaju. Tym samym zachęcam wszystkich nie zdecydowanych do kupna tego rodzaju sprzętu, warto nawet w jesieni swego życia zafundować sobie odrobinę luksusu – o czym przekonała się moja 80 letnia mama (z rozrusznikiem serca – lekarz nie stwierdził przeciwskazań), jak i 7letnia córka po intensywnym tygodniu zajęć szkolnych i sportowych. Jak widać przekrój wiekowy nasza Rodzinka ma szeroki a zadowolenie z fotela co widać na zdjęciu po najmłodszym członku stadła jednakowo wielkie. Pozdrawiam

  massage chair
 2. Marta

  Super produkt, świetna obsługa. Gorąco polecam

 3. Magda

  Fotel bardzo dobrze wykonany. Kupiłam go dla siebie, mąż był nieprzekonany. Teraz to on korzysta z fotela częściej niż ja Fotel przynosi ulgę po trudach dnia codziennego. Pisząc opinie nie sposób nie wspomnieć o obsłudze. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i zainteresowanie klientem. Gorąco polecam.

 4. Iwona Romanowska

  Jestem bardzo zadowolona z zakupu fotela masującego. Solidny, wygodny i praktyczny. Miła i fachowa obsługa, osoby, które przywiozły i zamontowały fotel oraz dokonały wstępnego instruktażu. Polecam, szczególnie podczas oglądania filmu, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Fotel masuje od głowy po łydki.

 5. Beata Bocheńska

  Zakup fotela był świetnym pomysłem. Codziennie mnie odpręża, naprawdę świetnie relaksuje i daje olbrzymie poczucie komfortu. Polecam każdemu, kto czuje napięcie lub skutki zbyt dużego stresu. Polecam każdemu kto chce się trochę wyciszyć i zrelaksować.

 6. Marcin

  Fotel zakupiony ok pół roku temu, świetna inwestycja! Sprzęt solidnie wykonany, stylowy design a sesje masażu na nim to czysta przyjemność. Napięciowe bóle kręgosłupa odeszły w niepamięć, ból kręgosłupa już nie dokucza.

  Wszystkim gorąco polecam!

 7. Jarek

  Fotel jest udanym zakupem. W tej cenie bezkonkurencyjny. Ja szczególnie doceniam masaż łydek i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Polecam.

 8. Alicja Skrzeczkowska

  Fotel zakupiliśmy w prezencie dla mamy. Pomyśl trafiony w dziesiątkę. Rodzice korzystają z niego każdego dnia. Dodatkowo wizualnie prezentuje się bardzo ładnie i nie jest toporny. Sama firma działa bez zastrzeżeń, kontakt idealny, każdy pracownik gotowy do pomocy. Polecam serdecznie.

 9. Lech Jagieła

  Fotel kupiliśmy w ubiegłym roku. Zakup trafiony w punkt. Po pracy przy komputerze najlepszy relaks. Masowanie najbardziej spiętych części ciała daje dużą ulgę. Do tego fotel jest bardzo ładny wizualnie i stanowi część umeblowania sypialni. Polecam wszystkim niedowiarkom, ze taki fotel moze zdziałać cuda :)

 10. Krzysztof Okoń

  Absolutnie polecam każdemu. Relax w pełni, fajnie masuje, można się całkowicie odprężyć. Wysoka jakość wykończenia. Użytkuję 9 miesięcy bez problemu.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Ricco

Massaggio Ricco massage chair - unboxing

Find out in what form Massaggio Ricco massage chair is shipped via courier service. You'll see, that only the cup holder requires a few minutes of assembly and then the chair is ready to use.

Massaggio Ricco massage chair - operating instructions

Find out how the massage chair looks like using a handheld remote control.

Differences between compact massage chairs - vlog

Compact, small, but powerful. What features distinguish each of the smallest massage chairs? Let's take a look.

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Ricco (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Ricco (pdf)

3d solids Massaggio Ricco for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping