A co, gdyby twoi pracownicy byli jeszcze bardziej zadowoleni z pracy?

...a tym samym jeszcze bardziej efektywni!

Zobacz, jak to zrobić!

Na skróty

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy!

Takie są fakty:

Stres w pracy to jedno z najważniejszych wyzwań w zakresie zdrowia.

%

pracujących Polaków jest nieszczęśliwych w swojej pracy.

%

pracowników w Europie codziennie doświadcza stresu.

Tyle dni w ciągu roku może wynieść absencja z powodu stresu.

Jakie to będą koszty?

Przy przeciętnym wynagrodzeniu pracownika to nawet

3 800 zł

rocznie, nie wspominając o niewykonanej pracy czy zastępstwach oraz spadku efektywności całego zespołu. Jeżeli pracowników jest więcej, koszty wzrastają. 

Dla porównania, w samych Stanach Zjednoczonych stres związany z pracą kosztuje rocznie amerykańskich pracodawców nawet

30 mld $

Przyczyną 50-60% wszystkich straconych dni roboczych jest właśnie
stres!

Jak temu zaradzić?

Są różne sposoby radzenia sobie ze stresem. Jednym z nich jest koncepcja wellbeing.
Pewnie wiesz, z czym on się wiąże: work-life balance, wsparcie menedżerów, benefity pracownicze, a wśród nich firmowy chillout room… Możesz go wyposażyć w stół do bilardu, PlayStation, owoce…

My wstawiamy

fotele masujące

w których według badań nawet 10 minutowe sesje masażu obniżają poziom stresu o

%

Chillout room z fotelami masującymi

Jeżeli masz możliwości lokalowe, wydziel specjalne pomieszczenie na pokój relaksu.

lub

Open space z fotelami masującymi

Wydziel specjalną strefę relaksu w przestrzeni biurowej.

Jak fotele masujące zmniejszają poziom stresu i zwiększają efektywność

N

swoim masażem relaksują, uspokajają i odprężają ciało

N

umożliwiają power nap, czyli krótką “drzemkę” regeneracyjną

N

pozwalają przywrócić energię i efektywność w czasie dekoncentracji

a ponadto

N

pozwalają na efektywne wykorzystanie przerw

N

nie trzeba ich wzywać, umawiać się, masują niezawodnie… i to na każde zawołanie

N

sprzyjają firmowej integracji i współpracy

N

są pozytywnie odbierane przez pracowników i kandydatów do pracy

Fotel masujący Fujiiryoki JP1000

Fujiiryoki JP1000

Najbardziej zaawansowany fotel masujący na świecie. Propozycja profesjonalnego i skutecznie odprężającego masażu prosto z Japonii.

 • kompleksowy masaż całego ciała w systemie 3D,
 • skanowanie linii kręgosłupa za pomocą systemu W-sensor,
 • różnorodność możliwości dzięki ponad 40 technikom masażu
 • dopasowanie do potrzeb dzięki 12 poziomom intensywności,
 • wyjątkowy masaż mięśni głębokich,
 • przyjemne ogrzewanie w oparciu i stopach,
 • system masażu poduszkami powietrznymi,
 • program rozciągania mięśni grzbietu i ud,
 • 7/16/30-minutowe programy automatyczne.
Fotel masujący Keyton H10

Keyton H10

Fotel masujący z hiszpańskiej manufaktury, który można dowolnie spersonalizować pod wymogi kolorystyki firmowej czy pomieszczenia.

 • relaksujący masaż w 7 programach automatycznych,
 • dokładność masażu dzięki skanowaniu 128 punktów na plecach,
 • zdejmujący napięcia masaż łydek z 3D Touch Control,
 • 5 wyjątkowych designów,
 • szeroka paleta kolorów skór naturalnych i tkanin,
 • możliwość naszycia logotypu czy imienia prezesa :)
 • unikalny system inteligentnego dopasowania intensywności „Intelligent”,
 • pilot bezprzewodowy.
Fotel masujący Fujiiryoki JP1000
Fotel masujący Keyton H10

Faq, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ale czy moją firmę stać na zakup foteli masujących?

Postawmy pytanie inaczej. Czy na dzisiejszym rynku pracownika Twoją firmę stać na lekceważenie potrzeb pracowników, którzy dają z siebie wszystko? Czy stać Cię na pokrywanie kosztów absencji i całego łańcucha utraconych korzyści? Czy stać Cię na utrzymywanie zestresowanych i nieefektywnych pracowników? I wreszcie czy stać Cię na to, aby wyprzedziła Cię lepiej dbająca o pracowników konkurencja?

Chillout room z fotelami masującymi to inwestycja, która się opłaca!

A czy fotele masujące są wystarczająco trwałe do zastosowań firmowych?

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do niezawodności każdego fotela masującego. Na każdym etapie, od zlecenia produkcji po odbiór, kontrolujemy ich jakość, mając na celu zapewnienie długoletniego użytkowania. Fotele masujące wykorzystywane do celów komercyjnych bądź zakładających intensywną pracę w firmowym chillout roomie objęte są gwarancją, która poza ustawowym okresem 12 miesięcy w poniższej kalkulacji uwzględnia przedłużenie gwarancji typu Biznes do 36 miesięcy.

Gdyby jednak coś się wydarzyło i nastąpiła jakaś awaria, co przy zaproponowanych modelach zdarza się sporadycznie, dysponujemy własnym, szybkim serwisem. Wystarczy do nas zadzwonić.

Dlaczego akurat te fotele masujące?

Do firmowych chillout room’ów wytypowaliśmy dwa modele foteli masujących z naszej oferty – Fujiiryoki JP1000 i Keyton H10. Fujiiryoki JP1000 to nie tylko zaawansowany, skutecznie relaksujący masaż, ale też solidna, niezwykle precyzyjna japońska konstrukcja. Natomiast fotele masujące Keyton, choć o trochę mniejszym zaawansowaniu technologicznym, są równie solidne, ale przede wszystkim w pełni personalizowane, co pozwala na ich idealne dopasowanie do wnętrz firmy. Co jednak najważniejsze, oba modele są w stanie wytrzymać intensywną pracę w firmowym chillout room’ie bez ryzyka niepotrzebnych przestojów związanych z serwisem.

Fotel masujący a inne benefity...

Pracodawcy zazwyczaj oferują pracownikom różne pozapłacowe benefity. Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, codzienne owoce czy PlayStation. I tak, jak nie zamierzamy negować potrzeby posiadania karty sportowej czy opieki medycznej, tak w związku z PlayStation czy piłkarzykami mamy delikatne wątpliwości :) W dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie niezwykle ważne jest kompleksowe działanie. Tak więc, w firmie sprawdzi się zarówno opieka medyczna, jak i fotel masujący, który będzie dbał o relaks i odprężenie w przerwie w pracy. W końcu potrzeby pracowników nieustannie rosną…

Dlaczego mam kupić fotele masujące akurat od Was?

Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w sprzedaży foteli masujących. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie zarówno w dostawie foteli masujących do osób prywatnych, jak i wyposażaniu chillout room’ów. Po zamówieniu nie musisz się niczym martwić – dostawa, montaż, instruktaż… wszystko jest po naszej stronie. Nasza ekspercka wiedza cały czas zyskuje uznanie w wyrażanych przez Klientów opiniach i ma odzwierciedlenie w największym w Polsce blogu na temat foteli masujących (zbiór sporo ponad 100 artykułów). Jesteśmy wyłącznym w Polsce dystrybutorem japońskich foteli masujących Fujiiryoki, hiszpańskich Keyton oraz naszej własnej marki Massaggio. Nasze wartości to: ekspercka wiedza, faktyczne partnerstwo, świadome zaangażowanie, ponadstandardowa rzetelność i dążenie do perfekcji. A nasze hasło Tu liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie jest dla nas absolutnym priorytetem. Poznaj nas, a przekonasz się sam!

Czy to dobry moment na zakup foteli masujących?

Najważniejsze to zrozumieć potrzeby pracownika, a potem rozpocząć proces, bo decyzja prawdopodobnie nie zależy tylko od Ciebie. Ale to właśnie Ty wiesz najlepiej, z jakich środków można to sfinansować, czy planowane są jakieś większe inwestycje, czy czujesz, że to już jest ten moment, aby w Twoim biurze stworzyć chillout room z fotelami masującymi. Odwlekanie decyzji w czasie przekłada się na spadek efektywności pracy, wzrost poziomu stresu i pozostałe wcześniej wymienione konsekwencje. Nie warto więc zwlekać.

Ile foteli potrzebuje mój chillout room?

To zależy od jego koncepcji, ilości pracowników, organizacji pracy, a także ilości innych benefitów, z których korzystają pracownicy czy też ostatecznie od poziomu zainteresowania, które będzie z pewnością rosło. Dlatego też, idealnie jest zacząć od co najmniej 2 foteli masujących, co pokaże skalę ich wykorzystywania, ułatwi do nich dostęp w czasie przerw – wspomoże też budowanie relacji i knowledge sharing.

Co o nas mówią?

Poniżej znajdziesz referencje otrzymane od firm w których pracownicy korzystają z naszych foteli masujących.

Fotele masujące w naszej firmie cieszą się naprawdę dużą popularnością. Wykorzystywane są przez pracowników w czasie przerw ale i podczas pracy np. Przy długich spotkaniach telekonferencyjnych.
Fotel pomaga odprężyć napięte mięśnie szyi i barków a przyjemny masaż stóp daje przyjemne odprężenie.

Realizacja zamówienia przebiegła w sposób profesjonalny i według przyjętych wcześniej ustaleń. Dostawa w kilka lokalizacji została wykonana sprawnie i bez zarzutu. Sam kontakt z pracownikami firmy był bardzo miły i rzeczowy.

Wszystkim firmom, które szukają foteli masujących dla swoich pracowników, polecamy korzystanie z oferty firmy Rest Lords. A im samym życzymy sukcesów!

SKANSKA

W Netii fotele masujące zostały ustawione w chilloutroomach dla Call Center – gdyż praca na „słuchawkach” rządzi się swoimi prawami.

To mniej możliwości odejścia od biurka pracowników wykonujących ten typ pracy. Wiele godzin spędzonych w jednej pozycji przy monitorze komputera powoduje bóle pleców i nóg. Na takie uciążliwości utyskiwali nasi koledzy. Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom zapewniliśmy im możliwość relaksu i profesjonalnego masażu.

Słowa uznania dla foteli Rest Lords spłynęły z całego kraju. Dziękujemy.

NETIA

Fotele zostały udostępnione pracownikom firmy, którzy korzystają z rewelacyjnego, jak sami mówią, masażu w czasie przerw od pracy. Oba fotele pracują bez zarzutu, zostały solidnie, ale i estetycznie wykonane i co najważniejsze – spełniają swoją funkcję. Pracownicy po przerwach są odprężeni, pełni energii i z uśmiechem wracają do obowiązków.

Jeśli chodzi o realizację zamówienia – cenimy sobie najwyższą jakość – dlatego w szczególności doceniamy profesjonalizm, rzetelność i miły kontakt z firmą Rest Lords. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Fotele zostały dostarczone ekspresowo i już kilka dni po zamówieniu pracownicy naszej firmy mogli cieszyć się masażem.

 Polecamy współpracę i życzymy sukcesów!

LEROY MERLIN

Sama transakcja przebiegła ekspresowo i profesjonalnie. Fotel pracował u nas już na drugi dzień po zamówieniu.

Kontakt ze sprzedawcą fachowy i na temat. Wszystkie funkcje fotela są zgodne z opisem, wygląda bardzo solidnie, pracuje bez zarzutu, rewelacyjnie masuje, a przez to cieszy się powodzeniem u naszych pracowników wprowadzając w pełni założenia programu wellbeing.

Polecamy współpracę i życzymy powodzenia!

KONE

Rozmowy z właścicielem firmy, sama transakcja, jak i dostawa do siedziby firmy przebiegły profesjonalnie, szybko i miło.

Fotele zostały zakupione w celu udostępnienia pracownikom, którzy korzystają z nich najczęściej w przerwach w pracy. Osoby korzystające z foteli są zadowolone, a do osób zamawiających spływają wyłącznie pozytywne opinie. Fotele rewelacyjnie masują, przez co cieszą się dużym powodzeniem. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości produktu czy jego funkcjonowania. Dużym plusem jest łatwość utrzymania foteli w czystości.

Polecamy firmę Rest Lords Fotele masujące wszystkim, którzy szukają foteli masujących i dla których ważny jest kontakt ze sprzedawcą, profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta.

O.S.T.C.

Rest Lords to grono wyjątkowych osób, które na każdym etapie współpracy cechuje bardzo dobra komunikacja, otwartość na klienta i spełnianie jego wymagań i potrzeb. Zespół wykazuje dużą profesjonalność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania, co dodatkowo wpływa na wysoką ocenę naszej współpracy.

Modele foteli, które nam zaproponowano całkowicie spełniły nasze oczekiwania, zapewniając naszym pracownikom oryginalną formę relaksu i sporą dawkę niezapomnianych wrażeń, wynikających z wysokiego poziomu komfortu osiąganego w czasie ich użytkowania.

Z pełną świadomością polecamy Rest Lords jako doświadczonego, solidnego i sumiennego dostawcę foteli.

HYCOM

Finansowanie foteli masujących

Zakup foteli masujących do firmowych chillout room’ów można ująć w całości w kosztach. W większości przypadków najkorzystniejszym sposobem finansowania foteli masujących jest ich zakup w ramach leasingu operacyjnego, którego miesięczne raty znajdą pokrycie w budżecie bieżącym lub budżecie socjalnym. To się po prostu opłaca!

Fotel masujący Fujiiryoki JP1000

Fujiiryoki JP1000

1012 zł / m-c

• pierwsza wpłata 10%
• 36 równych wpłat

Fotel masujący Keyton H10

Keyton H10

654 zł / m-c

• pierwsza wpłata 10%
• 36 równych wpłat

Ważne! Cały okres leasingu jest objęty przedłużoną 3-letnią gwarancją typu Biznes.

Jeżeli natomiast planujecie większą inwestycję lub nie jesteście zainteresowani ofertą leasingową, chillout room można wpisać w projekt i środki na zakup wyasygnować z budżetu inwestycyjnego i dokonać płatności jednorazowej.

Fujiiryoki JP1000

29 400 zł / szt.

Keyton H10

19 000 zł / szt.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Ile dla Ciebie warte jest dobre samopoczucie pracowników i satysfakcja z ich efektywności?

Skontaktuj się z nami teraz, aby dobrać fotele masujące do Twojego firmowego chillout room’u!

Zainteresowny?
Zadzwoń!

lub podaj nam swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Rest Lords - Tu liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie

Wersja angielska

Kliknij, aby zmienić język na angielski.

Źródła danych:

 1. Wellbeing w organizacji. Co? Jak? Dlaczego?, red. Katarzyna Kulig Moskwa, Wyd. INFOR PL SA, Warszawa 2018.
 2. https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/polacy-i-stres-w-pracy-najwyzszy-wskaznik-stresu-w-europie/nr4q042
 3. Migracja pracowników – szansa czy zagrożenie? Raport KPMG. Doradztwo gospodarcze.

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR
FUJIIRYOKI, MASSAGGIO I KEYTON
NA TERENIE POLSKI:

Rest Lords Fotele Masujące logo

Rest Lords Sp. z o.o.
ul. Szewczenki 7 lok.11; 10- 274 Olsztyn, Polska
KRS 0000780982, NIP 7393926470, REGON 383085620
tel: 89 721 33 44; fax: 89 721 33 55