Conveniente vs Bello 2 - porównanie foteli masujących

Conveniente vs Bello 2 - porównanie foteli masujących

Przyszedł czas na kolejne zestawienie funkcji i możliwości foteli masujących marki Massaggio. Tym razem porównujemy modele, które, choć w ofercie znajdują się obok siebie, to tak naprawdę różnią się naprawdę wieloma rzeczami. Różnice między Massaggio Conveniente i Massaggio Bello 2 wskazaliśmy w poniższym artykule. 

Przewagi Massaggio Conveniente nad Bello 2

Massaggio Conveniente i Bello 2, tak jak wspomnieliśmy we wstępie, różnią się dość znacznie i niektóre z ich cech mogą mieć kluczowe znaczenie podczas porównywania i przy wyborze jednego z nich. 

  • Masaż stóp - to niewątpliwie najważniejsza różnica, którą zauważyć można już od razu podczas porównywania wyglądu foteli. W Massaggio Conveniente stopy masowane są za pomocą poduszek powietrznych, które dociskają je od góry. Kolejna poduszka powietrzna masuje stopę od dołu, zapewniając przyjemne rozluźnienie i lekkość. W fotelu masującym Massaggio Bello 2 masowane są jedynie łydki. 
  • Masaż ramion i przedramion - kolejna różnica widoczna już w wyglądzie porównywanych foteli masujących. Masaż ramion i przedramion w Massaggio Conveniente wykonują aż 24 poduszki powietrzne, które przyjemnie otulając ręce, rozmasowują je i usuwają wszelkie napięcia. W Massaggio Bello 2 nie ma możliwości masażu ramion i przedramion. 
  • Program automatyczny „rozciąganie ciała” - niezwykle relaksująca funkcja, która przypomina poranne przeciąganie. Niezastąpiona w rozluźnieniu mięśni, jak i w przygotowaniu do dalszego, często intensywniejszego masażu. 
  • Masaż wibracyjny - delikatne, przyjemne wibracje w siedzisku fotela Massaggio Conveniente doskonale wzmacniają mięśnie i pobudzają je do dalszej pracy.

Przewagi Massaggio Bello 2 nad Conveniente 

Choć Massaggio Bello to niższy model i jego oczywistą przewagą jest cena, to posiada on też kilka niezwykle istotnych funkcji, które mogą zdecydować o wyborze tego właśnie modelu.

  • Rozkładanie do pozycji Zero Gravity - to z całą pewnością najistotniejsza różnica między porównywanymi fotelami. Fotel Massaggio Bello 2 automatycznie rozkłada się do pozycji Zero Gravity, uważanej za najbardziej komfortową. Ułożenie ciała w taki sposób, który przypomina odchylanie na fotelu bujanym, pozwala na odciążenie stawów i intensywniejszy masaż. Fotel Massaggio Conveniente rozkłada się do pozycji leżącej - horyzontalnej. 
  • SL-shape - kolejna, niezwykle ważna funkcja. Dzięki niej masaż wykonywany jest na przedłużonym odcinku od szyi aż po pośladki. W Massaggio Conveniente ramiona masujące poruszają się od szyi do lędźwi. 
  • Wielkość - Bello 2 jest mniejszy od Conveniente, więc idealnie zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach. 
  • Brak masażu stóp - paradoksalnie brak masażu stóp w Massaggio Bello 2 może okazać się zaletą. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się  w poczekalni dla Klientów czy w firmowym relax roomie, gdzie nie trzeba będzie zdejmować obuwia. 

Kolorystyka foteli masujących

Zdarza się, że podczas porównywania foteli masujących ich kolor wysuwa się na pierwszy plan. Massaggio Conveniente i Massaggio Bello 2 różnią się także kolorystyką, w której występują. Massaggio Conveniente występuje wyłącznie w jasnej, beżowej skórze. Natomiast w przypadku Massaggio Bello 2 istnieje możliwość wyboru z dwóch propozycji kolorystycznych - klasycznej, głębokiej czerni bądź jej delikatnego zestawienia z beżem. Doskonałym tłem dla tak dobranej kolorystyki jest skóra o dwóch rodzajach tekstur, która stanowić będzie idealny wybór do większości wnętrz.

Liczymy na to, że powyższy artykuł będzie pomocny podczas porównywania tych dwóch modeli i przyczyni się do wyboru idealnego fotela masującego. Szczegółowy opis funkcji i możliwości danego fotela znajduje się na stronie produktu Massaggio Conveniente lub Massaggio Bello 2. Jeżeli natomiast interesują Cię zestawienia funkcji innych foteli masujących z naszej oferty, znajdziesz je w kategorii Porównania foteli. A jeśli po przeczytaniu masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami


Recent

Ricco and Bello 2 - new models of Massaggio massage chairs

In our offer there are two new massage chairs. These are the first, compact models with such advanced features.

This massage chair is loved by women!

Which massage chair is most often chosen by the women? Why is it? The Women's Day is approaching ... a good excuse to get interested in it :-)

3D and 2D massage in the massage chair

2D, 3D... are we going to the cinema? No! These are technologies used in massage chairs. What is it about? Read...