Ricco vs Piccolo - porównanie foteli masujących

Massaggio Ricco vs Piccolo Rest Lords

Szczegółowym zestawieniem funkcji i możliwości dwóch najmniejszych, otwierających ofertę marki Massaggio foteli masujących kontynuujemy naszą serię porównań poszczególnych modeli. Massaggio Ricco i Massaggio Piccolo łączy naprawdę wiele - kompaktowe wymiary, SL-shape i funkcja Bluetooth, jednak jest też między nimi kilka znaczących różnic. Wskazaliśmy je w poniższym artykule. 


PRZEWAGI FOTELA MASUJĄCEGO MASSAGGIO RICCO NAD PICCOLO

Choć Massaggio Ricco jest kompaktowym modelem, to wyróżnia się nowoczesnymi funkcjami. Dlatego też różnic między nim a najmniejszym Massaggio Piccolo będzie dosyć dużo. 

  • Masaż łydek - najważniejsza różnica, choć niewidoczna na pierwszy rzut oka. W Massaggio Ricco łydki masowane są za pomocą poduszek powietrznych umieszczonych w obracanym podnóżku. Tak skonstruowany podnóżek wykorzystywać można więc do kojącego masażu łydek lub jako dyskretne podparcie nóg. W Massaggio Piccolo nie ma możliwości wymasowania łydek. 
  • Podwójny mechanizm masujący - kolejna, niezwykle istotna różnica. Massaggio Ricco to pierwszy fotel masujący na rynku, w którym pojawiło się takie rozwiązanie. Niezwykle precyzyjny masaż prowadzony jest za pomocą dwóch systemów masujących, z których pierwszy masuje szyję i ramiona, a drugi - plecy, sięgając aż do ud. W Massaggio Piccolo masażer składający się z 4 kul masujących porusza się po prowadnicy od szyi aż do ud. 
  • Ogrzewanie - podgrzewany w czasie masażu masażer szyi uprzyjemnia masaż i pozwala na dokładne rozmasowanie napięć. Massaggio Piccolo nie posiada funkcji ogrzewania. 
  • Z dodatkowych rzeczy wymienić można:

    - ładowanie USB - choć nie ma bezpośredniego wpływu na masaż, to dla niektórych może okazać się przydatna. W tylnej części panelu sterowania umieszczony został interfejs ładowania USB telefonu komórkowego lub w zależności od potrzeb innego urządzenia. W Massaggio Piccolo takiej możliwości nie ma. 
    - podstawka na kubek - specjalny uchwyt na kubek pozwala cieszyć się ulubionym napojem nawet w czasie masażu, co nie jest możliwe w Massaggio Piccolo. 

PRZEWAGI FOTELA MASUJĄCEGO MASSAGGIO PICCOLO NAD RICCO

  • Cena :) Fotel Massaggio Piccolo jest tańszy. Różnica w cenie nie jest duża, ale dla osób, które szukają podstawowego i bardzo przyjemnego masażu zamkniętego w niewielkich rozmiarach, Massaggio Piccolo będzie doskonałym rozwiązaniem. 
  • Wielkość. Massaggio Piccolo to najmniejszy model marki Massaggio. Jeżeli do dyspozycji nie ma zbyt dużo miejsca, to właśnie Piccolo będzie najlepszym, a zdarzyć się może, że i jedynym wyborem. 

DO KOLORU, DO WYBORU

Dla niektórych informacja o różnicach w kolorze dwóch foteli masujących może okazać się tą kluczową w czasie ich porównywania. Massaggio Ricco i Massaggio Piccolo także różnią się kolorystyką, w której występują. Massaggio Ricco to dwie propozycje kolorystyczne do wyboru: klasyczna czerń lub jej subtelne połączenie z beżem. Klasyczną kolorystykę podkreśla skóra o dwóch rodzajach tekstur, która doskonale prezentować się będzie w większości pomieszczeń. Natomiast Massaggio Piccolo wyróżnia się piękną, perforowaną tapicerką, która występuje wyłącznie w brązowo-czarnym kolorze. 

Dokładny opis funkcji i możliwości porównywanych foteli masujących znajduje się na ich stronach produktowych Massaggio Ricco i Massaggio Piccolo. A jeżeli interesują Cię porównania innych foteli masujących z naszej oferty, zajrzyj do kategorii Porównania foteli. W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami


Recent

Ricco and Bello 2 - new models of Massaggio massage chairs

In our offer there are two new massage chairs. These are the first, compact models with such advanced features.

This massage chair is loved by women!

Which massage chair is most often chosen by the women? Why is it? The Women's Day is approaching ... a good excuse to get interested in it :-)

3D and 2D massage in the massage chair

2D, 3D... are we going to the cinema? No! These are technologies used in massage chairs. What is it about? Read...