Bello 2 vs Piccolo - porównanie foteli masujących

Piccolo vs Ricco Rest Lords

Kontynuujemy serię porównań - przyszedł czas na opis i zestawienie funkcji kolejnej pary kompaktowych modeli z naszej oferty. Massaggio Bello 2 i Massaggio Piccolo to dwa fotele, które łączy niewielki rozmiar, funkcja SL-shape i Bluetooth, a różni tak naprawdę cała reszta. Te najważniejsze różnice wskazaliśmy w poniższym artykule. 

PRZEWAGI FOTELA MASUJĄCEGO MASSAGGIO BELLO 2 NAD PICCOLO

Massaggio Bello 2 w swojej klasie wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami. Dlatego też różnic między nim a otwierającym naszą ofertę Massaggio Piccolo będzie dosyć dużo. 

  • Rozkładanie do pozycji Zero Gravity - to zdecydowanie najistotniejsza różnica między porównywanymi fotelami. Fotel Massaggio Bello 2 po uruchomieniu automatycznie przechodzi do pozycji Zero Gravity, która uważana jest za tą najbardziej komfortową. Dzięki ułożeniu ciała w sposób, w którym kolana znajdują się na wysokości serca, masaż jest intensywniejszy i dokładniejszy, a stawy odciążone. Fotel Massaggio Piccolo nie rozkłada się, a masaż wykonywany jest w pozycji siedzącej. 
  • Masaż łydek - kolejna ważna funkcja, której w tym przypadku nie sposób zauważyć na pierwszy rzut oka. Masaż łydek w Massaggio Bello 2 wykonywany jest za pomocą poduszek powietrznych umieszczonych w chowanym podnóżku. W zależności od potrzeb wykorzystywać go więc można do wymasowania nóg lub jako miękkie podparcie łydek. Massaggio Piccolo nie ma możliwości wymasowania łydek. 
  • Rozbudowane techniki masażu - Massaggio Bello 2 masuje całe ciało w 6 technikach masażu, w których, w zależności od potrzeb, regulować można szybkość poruszania się masażera. W Massaggio Piccolo do dyspozycji mamy 3 techniki masażu. 
  • Ładowanie USB - i na koniec funkcja już bez bezpośredniego wpływu na masaż, ale za to niezwykle przydatna. Tuż przy panelu sterowania w Massaggio Bello 2 znajduje się interfejs ładowania USB telefonu komórkowego lub innego osobistego urządzenia. W Massaggio Piccolo takiej możliwości nie ma. 

PRZEWAGI FOTELA MASUJĄCEGO MASSAGGIO PICCOLO NAD BELLO 2

  • Cena :) Fotel masujący Massaggio Piccolo jest tańszy... dużo tańszy :-) Dla osób, które szukają niewielkiego fotela z podstawowym, ale wciąż niezwykle przyjemnym masażem, będzie doskonałym wyborem.
  • Wielkość. Piccolo jest mniejszy od Bello 2, więc jeżeli jest bardzo mało miejsca na fotel masujący, to Piccolo, jako najmniejszy z naszej oferty, może być jedynym wyborem.

Kolorystyka foteli masujących

Massaggio Bello 2 i Massaggio Piccolo, co dla wielu może być istotne, znacząco różnią się także kolorami, w których występują. Massaggio Bello 2 to możliwość wyboru z dwóch klasycznych propozycji kolorystycznych - głębokiej czerni lub jej subtelnego zestawienia z beżem, co w połączeniu ze skórą o dwóch rodzajach tekstur stanowić będzie doskonały wybór do większości wnętrz. Natomiast Massaggio Piccolo występuje wyłącznie w kolorystyce brązowo-czarnej. Wyróżnia się jednak aksamitną, perforowaną tapicerką, która podkreśla jego wyjątkowy i komfortowy wygląd. 

Szczegółowe opisy funkcji i możliwości obu foteli znajdują się na ich stronach produktowych: Massaggio Bello 2 i Massaggio Piccolo. A jeżeli jesteś zainteresowany innymi zestawieniami, znajdziesz je na naszym blogu w kategorii Porównania. W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami.


Recent

The first massage on a massage chair

What do you think the massage looks like in a massage chair? You can read about the impressions before and after the first massage in a massage chair in this article on our blog.

How to fight chronic stress with the help of a massage chair?

Yes, You can lead a stress-free life :) Read how to handle stress by using a massage chair.

How to improve your skin condition by using a massage chair?

Do you want your skin to look fresh and radiant every day? Surprisingly, a session in a massage chair can help...