Bello 2 vs Ricco - porównanie foteli masujących

Porównanie foteli masujących Massaggio - Bello 2 vs Ricco

Już jakiś czas temu w naszej ofercie pojawiły się dwa kompaktowe fotele masujące marki Massaggio. Przyszedł więc czas na kolejny artykuł z naszej serii porównań. Massaggio Bello 2 i Massaggio Ricco to dwa modele w niewielkich rozmiarach, które w swojej klasie wyróżniają się nowoczesnymi funkcjami. I choć wiele cech mają wspólnych - obracany podnóżek, masaż od szyi po uda dzięki technologii SL-shape czy podobną kolorystykę, to jest kilka funkcji, którymi się różnią. Wskazaliśmy je w poniższym artykule. 

PRZEWAGI FOTELA MASUJĄCEGO MASSAGGIO BELLO 2 NAD RICCO

Choć przewag nie jest dużo, to mają one ogromne znaczenie dla jakości masażu. Fotel Massaggio Bello 2 to pierwszy, tak kompaktowy fotel masujący, który pochwalić się może tak zaawansowanymi funkcjami. 

  • Rozkładanie do pozycji Zero Gravity - to zdecydowanie najważniejsza różnica pomiędzy prezentowanymi fotelami. Fotel Massaggio Bello 2 automatycznie rozkłada się do pozycji Zero Gravity, która po raz pierwszy pojawia się w tej klasie foteli masujących. W tej uważanej za idealną do masażu pozycji kolana unoszone się na wysokość serca, co znacznie uprzyjemnia masaż, zwiększa jego intensywność i dokładność. Fotel Massaggio Ricco nie rozkłada się, masaż prowadzony jest w pozycji siedzącej. 
  • Rozbudowane techniki masażu - Massaggio Bello posiada funkcję masażu całego ciała w 6 technikach masażu. Dodatkowo umożliwia regulowanie szybkości masażu w 3 poziomach. Natomiast Massaggio Ricco oferuje 3 techniki masażu, z których tylko jedna posiada 3 opcjonalne poziomy szybkości. 
  • Bardziej rozbudowany masaż poduszkami powietrznymi - fotel Massaggio Bello może pochwalić się bardziej rozbudowanym systemem masażu powietrznego. Poduszki powietrzne w tym modelu skutecznie zdejmują napięcie w łydkach, biodrach i udach. Natomiast w fotelu masującym Massaggio Ricco poduszki powietrzne masują wyłącznie łydki. 

PRZEWAGI FOTELA MASUJĄCEGO MASSAGGIO RICCO NAD BELLO 2

Massaggio Ricco, poza oczywistą zaletą, jaką jest niższa cena, wyróżnia się kilkoma cechami, które w tak kompaktowym modelu zaskakują i uprzyjemniają masaż. 

  • Podwójny mechanizm masujący - Massaggio Ricco to pierwszy fotel masujący z takim rozwiązaniem. Masaż wykonywany jest za pomocą dwóch systemów masujących. Pierwszy odpowiada za masaż szyi i ramion, drugi składający się z zestawu 4 kul masujących, masuje plecy, dochodząc aż do ud. W Massaggio Bello 2 masażer składający się z 4 kul masujących prowadzi masaż na całym odcinku kręgosłupa, sięgając aż do ud. 
  • Ogrzewanie - funkcja, dzięki której masażer szyi i karku jest podgrzewany w czasie masażu, co zwiększa przyjemność i umożliwia dokładne rozmasowanie napięć. 


Mamy nadzieję, że artykuł ten będzie pomocny w czasie porównywania naszych dwóch kompaktowych foteli i decydowania o idealnym modelu fotela masującego. Szczegółowy opis funkcji oraz możliwości danego fotela znajduje się na stronie produktu Massaggio Bello 2 lub Massaggio Ricco. Podobne zestawienia reszty naszych foteli znajdziesz na naszym blogu w kategorii Porównania. A jeśli po przeczytaniu tego artykułu masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami


Recent

Ricco and Bello 2 - new models of Massaggio massage chairs

In our offer there are two new massage chairs. These are the first, compact models with such advanced features.

This massage chair is loved by women!

Which massage chair is most often chosen by the women? Why is it? The Women's Day is approaching ... a good excuse to get interested in it :-)

3D and 2D massage in the massage chair

2D, 3D... are we going to the cinema? No! These are technologies used in massage chairs. What is it about? Read...