Fotel masujący dla mamy?

Fotel masujący dla mamy Rest Lords

Pamiętam, jak wiele lat temu podczas wakacyjnych wyjazdów mama biegała za mną i rodzeństwem, jeździła na wycieczki rowerowe czy zabierała na lody. Dzisiaj tak samo, choć wydawać by się mogło, że  z jeszcze większym uśmiechem, zajmuje się wnukami. Jest dla nich na każde zawołanie, zabiera na place zabaw i robi najlepsze na świecie pierogi :-) Prawdopodobnie trudno byłoby znaleźć rzecz, którą moglibyśmy podziękować mamie za te wszystkie lata, ale zawsze można okazać wdzięczność, a i wywołać zachwyt, wyjątkowym upominkiem, którym nie będzie tak jak zawsze bukiet kwiatów czy biżuteria.

Mama zasługuje na wszystko, co najlepsze

Jeżeli już od dawna szukałeś dla mamy specjalnego prezentu, to z okazji zbliżającego się Dnia Matki podsuwamy pomysł na fotel masujący. Szalone? Może i tak, ale pomyśl - systematycznie stosowany masaż dla kobiet w średnim i starszym wieku może okazać się nieocenioną pomocą w utrzymaniu lepszej kondycji organizmu. Wiele lat pracy, które często kobieta musi połączyć z opieką nad domem i wszystkimi jego mieszkańcami, a także postępujący wiek nie rozchodzą się w powietrzu ot tak. Delikatne rozmasowanie obolałych pleców i spiętych mięśni przynosi rozluźnienie i niesamowitą ulgę. Precyzyjny i odprężający ruch ramion masujących łagodzi sztywność stawów, poprawia ich ruchomość i likwiduje dyskomfort. Co więcej, wiele kobiet - mam, oprócz zajmowania się domem jeszcze pracuje i dużo czasu spędza za biurkiem lub na szpilkach. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj masaż stóp, który zdejmie napięcia i przywróci nogom lekkość. 

Jednak masaż to nie tylko wpływ na zdrowie, ale i po prostu lepsze samopoczucie. Dzięki obniżaniu poziomu kortyzolu, a także podwyższaniu poziomu dopaminy, skutecznie wprawia w lepszy nastrój i przeciwdziała depresji. Masaż uwalnia endorfiny, wywołuje uśmiech oraz umożliwia głęboki relaks i uspokojenie. To chwila na odpoczynek i możliwość zapomnienia, choć na moment, o otaczającym świecie. 

Idealny fotel masujący dla mamy

Z naszego doświadczenia możemy jednoznacznie wskazać, że modelem, który wybierany jest zdecydowanie najczęściej zarówno przez kobiety, jak i specjalnie dla nich, jest Massaggio Esclusivo. Fotel masujący, który przez wiele z nich uważany jest za najładniejszy i właśnie najbardziej kobiecy. A jakie ma inne zalety? Uwielbiana technologia L-shape zapewnia masaż na niespotykanie długim odcinku od szyi aż po pośladki i uda, o których często się zapomina, a o które przecież też trzeba dbać - w końcu to właśnie dzięki nim stoimy prosto. Rewelacyjny masaż nóg wykonywany jest za pomocą rolek i poduszek powietrznych - świetnie usuwa napięcie i przywraca nogom uczucie lekkości. Niezwykle przyjemne uczucie zapewnia też ogrzewanie, które promieniami podczerwonymi rozgrzewa mięśnie i stawy, pozwalając na ich rozluźnienie i szybszą regenerację po ciężkim dniu. A wszystko to - dzięki Zero Gravity - może odbywać się w odciążającej stawy idealnej pozycji do masażu.

Jak widzisz, fotel masujący może być doskonałym i z pewnością niesamowicie zaskakującym prezentem dla naszych mam. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze, po prostu skontaktuj się z nami

P.S.
Wszystkim mamom, z okazji ich święta, składamy oczywiście najlepsze życzenia, oby zawsze znalazły czas na relaks i odpoczynek, a wdzięczność dzieci niech przewyższa Mount Everest ;-)


Recent

Ricco and Bello 2 - new models of Massaggio massage chairs

In our offer there are two new massage chairs. These are the first, compact models with such advanced features.

This massage chair is loved by women!

Which massage chair is most often chosen by the women? Why is it? The Women's Day is approaching ... a good excuse to get interested in it :-)

3D and 2D massage in the massage chair

2D, 3D... are we going to the cinema? No! These are technologies used in massage chairs. What is it about? Read...