Massage chair

Massaggio Eccellente 2 PRO

Massage, design, quality – just what you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 PRO

(52 customer reviews)

2970 

Color:
Compare

Availability in stock
Courier delivery: 4-6 working days

Special product features:
 • roller foot massage
 • SL-shape
 • stretching of the lower body parts
 • magnetotherapy of the hands and legs
 • Zero Gravity
FoRest Lords logo EN 2

By buying a massage chair, you can make your contribution and support the FoRest Lords.

ar augmented reality icon

While browsing the website on your mobile device, click the AR icon and place the virtual chair in the desired location. Move, rotate and adjust

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO Zero Gravity

Zero Gravity means zero tension


The most comfortable position which allows you to relax and enjoy a massage... yes, that's the Zero Gravity position. It perfectly relaxes tense muscles and joints, and makes chair massage even more enjoyable and comfortable.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO SL-shape

SL-shape and its reach


S: the shape of the linear guide, which allows the massage to be performed even more closely to the natural line of the spine.
L: the reach, i.e. the massaging arms perform their function even further... all the way down to the buttocks.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO stretching

Blissful stretch


Cyclical movements similar to those in a rocking chair, combined with airbags and a massager in one of the automatic programmes, gently and sensitively stretch the muscles of the lower body.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO heating

Enveloping warmth


The extremely pleasant heating function fills your body with subtle warmth not only during the massage, but also after an evening stroll. The gentle, deep warmth relaxes the tensions that have built up over the day and allows your muscles to be gently massaged.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO remote control

You take control... just like that


6 automatic programmes
5 massage techniques
3 levels of intensity and speed

It's easy to choose from ready-made, finely tuned automatic programmes and highly adjustable massage techniques to find your favourite massage sequence.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO hands massager

Soothing touch of the airbags


3 levels of intensity of the airbag massage.

Feel the air massaging your body. Select the perfect airbag massage intensity for you from three available levels.
Their sensitive touch will stimulate lymphatic flow and ensure blissful relaxation.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO legs massager

Roller foot massage


In a matter of moments, a massage with massage rollers is enough to stimulate blood circulation. This massage, further supported by the massage pads, relieves the feet of tension and distributes heat throughout the body.

Massaggio Eccellente 2 model is also available without foot massager)

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO magnet therapy

The magic of magnetotherapy


The gentle action of the magnetic field around the hands and feet perfectly complements the massage in the massage chair. The imperceptible touch of magnetotherapy promotes cell regeneration and, when applied regularly, improves the overall condition of your legs and arms.

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO 3 colors

Quality and colours


The absolutely unique colour palette with classic black, velvety beige or the unobvious combination of caramel and mahogany allows you to choose the perfect match for your interior. Finished with extreme attention to detail, the modern design is highlighted by stylish lines

Check the dimensions:

Massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO dimensions

Additional information

Brand

Massaggio

Color

beige, carmel-mahogany, black

Number of automatic programs

6

Own program memory

none

Number of massage techniques

5

The scope of operation of massage techniques

holistic, in the selected range, pointwise

Range of massage with massage arms

SL-shape: neck↔︎thighs

Massage strenght levels for massage arms

1

Levels of airbag massage strength

3

Massage speed levels for massage arms

3

Massage width levels for massage arms

3

Massage system

2D

Air massage zones

shoulders, forearms, calves, feets

Foot massage

airbags, rollers

Roller massage speed levels

3

Unfolding

Zero Gravity

Heating

back (carbon matting)

Stretching

lower parts of the body

Magnetotherapy

hands, feets

Additional functions

phone holder

Height limit

192 cm

Weight limit

140 kg

Dimensions in a sitting position

150 x 76 x 112 cm (L x W x H)

Dimensions in a lying position

166 x 76 x 98 cm (L x W x H)

Box dimensions

148 x 77 x 84 cm (L x W x H)

Seat width

51 cm

The minimum width of the door opening

80 cm

Weight

71 kg

Rated power input

110 W

Loudness

<60 dB

Upholstery

eco leather

Warranty

12 mth (companies), 24 mth (individuals)

Country of production

China

Warranty extension

+1 year, +2 years, +3 years

52 reviews for Massaggio Eccellente 2 PRO

 1. Marcin Bączkowski

  Fotel jest rewelacyjny. Zaskakująco głęboki i przez to efektywny masaż. Po każdym wysiłku fizycznym wystarczy siąść, przycisnąć stretch i rozciąganie z odprężeniem załatwione. Masaż stóp rolkami jest bardzo dobrym dopełnieniem całości. Poduszki akupresyjne w rejonie przedramienia uciskają bardzo intensywnie wykraczając poza strefę komfortu niektórych użytkowników. Fotela używamy dosłownie codziennie – potrafi rozbudzić, rozluźnić i odprężyć dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz.

 2. Łukasz R.

  Witam, mam nadzieje że moja opinia pomoże komuś podjąć decyzje : ) Na wstępie powiem że nie jestem “standardowym” klientem, raczej trochę dziwnym. Salon w którym dokonałem zakupu to salon w Olsztynie. Od tego też trzeba by zacząć od Salonu. W salonie czułem się jak u siebie w domu może to głupio zabrzmi ale ludzie związani z marką są na prawdę “spoko”. Zanim dokonałem zakupu odwiedziłem ten salon chyba 4ro krotnie za 1wszym razem dostałem porządną dawkę informacji na temat foteli które były w zasięgu mojego budżetu. Nie ważne czy przychodziłem w klapkach i skarpetkach, w dresie czy tez na galowo obsługa była na tym samym wysokim poziomie. Za 2gim, 3cim i 4tym razem, wpadałem po prostu w ciągu dnia na 10-15 minut usiąść pomasować się – zobaczyć w którym fotelu jest mi najlepiej i tak padło na model massaggio eccellente 2 pro

  Opis fotela jest ogólnie dostępny, wiec tylko o doznaniach. Jestem duży i ciężki mimo wszystko bardzo dobrze się mieszczę w fotelu, przyjemnie otula, ma funkcje grzania, jest on mega wygodny posiada masaż przedramion oraz łydek i stóp. Z fotela korzystam nie tylko do masażu, mam swoja ulubiona pozycje w której ustawiam fotel i oglądam sobie z niego telewizje

  Serdecznie polecam fotel, był to zakup roku 2020, ciężko pracujemy – nagradzajmy się : )

 3. Marek i Agata

  Fotel użytkujemy praktycznie codziennie, często dwukrotnie w ciągu dnia. Działa bardzo relaksująco, a jednocześnie skutecznie rozluźnia i masuje mięśnie. Dobrze koryguje sylwetkę po siedzeniu w pozycji siedzącej w pracy. Masaż stóp dobrze uzupełnia całość. Najczęściej korzystamy również z podgrzewania fotela. Najczęściej korzystany z programu 2,3.

 4. Czesław W

  Długo zastanawiałem się, który wybrać fotel, z oferty której firmy mam skorzystać, co chcę osiągnąć dzięki takiemu fotelowi. Do zakupu fotela podszedłem dosyć sceptycznie. Nie byłem przekonany czy uzyskam taki efekt masażu jak u profesjonalnego masażysty. Firmę Restlords znalazłem w internecie. Po pierwszej rozmowie i zaangażowaniu Przedstawiciela Handlowego byłem przekonany, że właśnie takiego fotela potrzebuję. Wspólnie z pracownikiem firmy Restlords dobraliśmy odpowiedni model fotela zgodnie z moimi wymaganiami. Po złożeniu zamówienia firma Restlords była cały czas w kontakcie aby ustalić szczegóły dostawy. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów nadszedł dzień dostawy. Wszystko było szybko, sprawnie , bezproblemowo i profesjonalnie. Po pierwszym masażu byłem pozytywnie zaskoczony siłą i precyzją z jaką fotel wykonuje swoją pracę. Fotel użytkuję już od około roku. Z fotela korzysta kilka osób, dosyć intensywnie jest eksploatowany. Fotel cały czas spełnia swoje funkcje w 100%, skóra nie pęka, nie wyciera się, fotel nie jest wygnieciony, wygląda w dalszym ciągu jak nowy. Jeśli chodzi o korzystny wpływ masażu na problemy z kręgosłupem, zauważyłem, że ból znacznie się zmniejszył. Gdybym miał podjąć jeszcze raz decyzję o zakupie fotelu, na pewno byłby taka sama. Jestem w 100% usatysfakcjonowany z pracy fotela a także z obsługi firmy Restlords.

  massage chair
  massage chair
 5. Grzegorz

  Fajny fotel w rozsądnej cenie, sprawdza się w dobie pandemii i pozamykanych gabinetach masażu. Plecam ;-)

 6. Kasia

  Zakup fotela to bardzo dobra decyzja.Po całym dniu pracy w pozycji siedzącej i nie tylko, daje uczucie odprężenia, relaksu, lekkości nóg.

  Z początkiem ciało w efekcie obronnym się napinało jednak z czasem było i jest takie odpreżenie, że za każdym razem w nim zasypiam. Coś cudownego.

  Dwa lata temu spędziłam pół roku u fizjoterapeuty i rehabilitacji w szpitalu ze względu na dyskopatie kręgosłupa szyjnego. Byłam uzależniona od u mówionych wizyt. Dziś wiem, że mając fotel Massaggio w domu mogę w każdej chwili skorzystać z masażu niezależnie od pory dnia i godziny.

  Polecam.

  massage chair
 7. Zbigniew Zasadny

  Zakup fotela masującego kiełkował od dość dawna ale paradoksalnie w decyzji pomogła pandemia. Od pewnego czasu borykam się z dwoma uciążliwymi dla mnie dolegliwościami. Dotkliwy ból pleców w odcinku lędźwiowym i rana w okolicach stopy z zbiegami chirurgicznymi w tym obszarze. Na ból pleców pomagał masażysta p. Jarek, który stosował tzw mobilizację symetryczną. Zabieg musiałem powtarzać co 2-3 tygodnie. W drugiej fali pandemii gabinet został zamknięty, a mnie zostały środki przeciwbólowe. Nie było to ani miłe ani zdrowe dla układu pokarmowego. Ten drugi powód to zabieg chirurgiczny w obrębie pięty co przy cukrzycy dawało niepokojące objawy zbyt powolnego gojenia. Chirurg prowadzący sugerował komorę hiperbaryczną, a jedyna jaka jest w okolicy jest co prawda skuteczna, ale wieloosobowa. Tu też zadziałał strach przed kontaktami i groźbą zakażenia. Zacząłem więc poszukiwanie rozwiązania bezpiecznego na ten trudny dla nas wszystkich czas. Dzięki pomocy przemiłych Pań z Działu Handlowego wybrałem w promocji fotel Eccelente 2 Pro. po kilku dniach prób i poznawaniu urządzenia znalazłem odpowiednik masażu, który miałem dotychczas. Jest to masaż manualny (H2) z użyciem techniki “Shiatsu”, natomiast masażer stóp i masaż powietrzny łydek, przypominający masaż limfatyczny spowodował wyraźną poprawę w gojeniu rany. Zależało mi na masażu rolkowym stóp w celu lepszego natlenienia tkanek. W tej chwili korzystam z fotela niemal codziennie, przeplatając wybrany przeze mnie masaż opcją F1 Comfort. polecam wszystkim ten zakup a Paniom jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc w dokonaniu wyboru modelu.

 8. Joanna

  Fotel zakupiony został dla osób niepełnosprawnych. Szukając odpowiedniego modelu zastanawialiśmy się, czy właśnie ten będzie odpowiedni i sprosta oczekiwaniom naszych uczestników. Wybór był jednak trafny. Każda z osób reaguje różnie i ma odmienne odczucia, ale każdy jest zadowolony z masażu. Pomaga przy bólach kręgosłupa, bioder czy napięciach mięśni i karku. Fotel dopasowuję się idealnie do ciała, a jego ułożenie poziome podczas masażu daję odpowiedni komfort. Można równocześnie się zrelaksować, wypocząć i odprężyć. Jego dodatkowy walor to design, który idealnie komponuję się z naszą pracownią relaksacyjną. Szczerze polecamy zakup tego fotela!!!

 9. Teresa

  Długo zastanawialiśmy się nad kupnem fotela masującego, ponieważ razem z mężem mamy dolegliwości związane z kręgosłupem. Nasz wybór padł na Massaggio Eccellente 2 PRO i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jakość wykonania, mnogość funkcji masujących i łatwość obsługi to jedne z głównych atutów. Teraz z mężem robimy sobie regularne sesje wyciszająco-odprężające w zaciszu własnego domu. Z fotela chętnie korzystają również nasze dzieci, wnukowie oraz goście ;) Obsługa Klienta i opieka posprzedażowa w firmie jest na najwyższym poziomie. Wybraliśmy dostawę z wniesieniem i przeszkoleniem i był to strzał w dziesiątkę – panowie, którzy przyjechali rozwiali nasze wszelkie wątpliwości i udzielili wyczerpujących informacji na temat sprzętu. Dodatkowym miłym akcentem była promocja na ten model oraz bon prezentowy od firmy. Bardzo polecam, bo WARTO!

 10. Leszek Biały

  LESZEK | 14.06.2021

  Z uwagi na bóle kręgosłupa spowodowane siedzącą pracą i brakiem ruchu przez ponad 3 lata (do początku 2020 r.) korzystałem z usług bardzo dobrego rehabilitanta. Odwiedzał mnie w moim domu raz w tygodniu przeprowadzając godzinny masaż. Trzeba przyznać, że bardzo mi pomógł w odzyskaniu w miarę normalnego stanu kręgosłupa (szczególnie odcinka lędźwiowo-krzyżowego). Niestety przyszła pandemia i musieliśmy przerwać współpracę. Przez ponad rok pozostawałem bez rehabilitacji, przyczyną czego było nasilenie się bólów kręgosłupa (sen w pozycji na wznak był coraz bardziej utrudniony).

  Na wiosnę 2021 r. żona zaczęła poszukiwać w internecie sposobu na zaradzenie moim bólom. Natknęła się na fotele masujące firmy Rest Lords. Profesjonalne podejście do klienta bardzo nam się spodobało i bez zbędnej zwłoki, z bardzo szerokiej oferty, wybraliśmy i zamówiliśmy fotel masujący MASSAGGIO ECCELLENTE 2 PRO.

  Żałujemy, że tak się pospieszyliśmy z zakupem, gdyż kupując fotel trochę później “załapalibyśmy się” na 1200-złotowy rabat. Ale, tak na poważnie, i tak jestem bardzo ukontentowany zakupem. Do masażu przekonała się również żona, która też ma pewne problemy z kręgosłupem. Codziennie przez 20 minut korzystamy z masażu dobierając do naszych potrzeb jeden z sześciu programów automatycznych. Bardzo pomagają nam funkcje: ogrzewania, rolkowego masażu stóp oraz masażu ramion i stóp poduszkami powietrznymi. Muszę przyznać, że moich kilka pierwszych masaży powodowało ból stóp i kości miednicy, ale ból szybko ustąpił i np. rolkowy masaż stóp przypomina teraz co najwyżej łaskotanie. Masowanie spodobało się również naszym dorosłym synom oraz gościom nas odwiedzającym.

  Pomimo, wydawałoby się, bardzo wysokiej ceny polecam zakup wybranego przeze mnie fotela masującego MASSAGGIO ECCELLENTE 2 PRO. Niezaprzeczalną zaletą fotela masującego jest możliwość korzystania z niego w każdej wolnej chwili i uniezależnienie się od możliwości czasowych rehabilitanta, często kolidujących z naszymi. W prosty sposób można przeliczyć, że zakup fotela przy jego odpowiednio intensywnym używaniu, biorąc pod uwagę koszty masażu wykonywanego przez rehabilitanta (nawet uwzględniając fakt, że człowiek lepiej niż maszyna zaspokoi indywidualne potrzeby każdego pacjenta) w miarę szybko się zwróci.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related articles

Related articles

Video

Videos about Massaggio Eccellente 2 PRO

Massaggio Eccellente 2 Pro massage chair - massage, design, quality

Absolutely stunning massage chair with sophisticated functionalities. It comes in three colour versions and two functional options. See them all and realize that there is everything you need to relax.

Massaggio Eccellente 2 PRO massage chair - unboxing

Learn how to attach the footrest and see that assembling the Massaggio Eccellente 2 PRO massage chair is actually very simple.

Massaggio Eccellente 2 massage chair - operating instructions

We explain how to control all the functionalities of the Massaggio Eccellente 2 massage chair (including its PRO version).

Files

Files to download

User manual of massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO (pdf)

Product card of massage chair Massaggio Eccellente 2 PRO (pdf)

3D solids Massaggio Eccellente 2 PRO for architects (zip)

Contact us

Quick contact!

Questions? Doubts? Difficulties choosing a massage chair? Our experts are at your disposal.

Call us

+48 729 086 390

SHARE WITH YOUR FRIENDS:

In comparison:
Compare ×
Show comparison Continue shopping