Ten fotel masujący kochają kobiety! | Massage chairs - Rest Lords

Ten fotel masujący kochają kobiety!

Goździki, rajstopy, czekoladki… banalne i już nie te czasy, prawda? A może w tym roku warto wykorzystać Dzień Kobiet jako pretekst do zakupu fotela masującego? Takiego, który kobiety uwielbiają najbardziej... Do 8 marca zostało już niewiele czasu, więc przypominamy i podpowiadamy, który fotel masujący wybrać, by zachwycić żonę, mamę, babcię i siebie również ;-) 

Idealny fotel masujący według kobiet

…czyli o tym, na co kobiety zwracają uwagę, wybierając fotel masujący. Po pierwsze - masaż, po drugie design, po ostatnie kolor. A może na odwrót? :-)

Masaż, na który decydują się kobiety, jest na pewno dużo delikatniejszy i bardziej odprężający. Istotną rolę odgrywa precyzja i dokładność w rozmasowaniu zwłaszcza tych miejsc, które podczas sesji u masażysty zazwyczaj są pomijane, najczęściej ze względu na delikatnie mówiąc możliwy dyskomfort. Idealny masaż musi też świetnie łagodzić ból oraz maksymalnie odprężać. Pozwolić na odpoczynek i chwilę zapomnienia o codziennych troskach :-)

Prawda jest jednak taka, że nawet rewelacyjny masaż nie będzie miał znaczenia, jeżeli fotel masujący nie zachwyci kobiety wyglądem. Najwyższej jakości wykonanie, doskonałe przeszycia i perfekcyjne zestawienia kolorystyczne - wszystko powinno być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Co prawda wiadomo, że co kobieta, to opinia - niektóre kochają klasyczne linie w ciemnych odcieniach, a inne podziwiają ekskluzywne kształty w jasnych kolorach. Jednak, pomimo tego, spośród wszystkich modeli wyłania się ten jeden, który zdobywa serce większości kobiet i zdecydowanie jest przez nie najczęściej wybierany.

Najpopularniejszy fotel masujący wśród kobiet

Przygotowując się do napisania tego tekstu, prześledziliśmy nasze statystyki i choć, jak pisaliśmy wyżej, kobiety decydują się na różne modele, to tym ulubionym jest Massaggio Esclusivo. Przez jednych uważany za najbardziej nowoczesny i niebanalny, przez innych właśnie za typowo kobiecy i stylowy. Czym się wyróżnia? 

Nieporównywalne z niczym innym doznania i największy zachwyt wzbudza technologia L-shape, dzięki której w tym modelu ramiona masujące poruszają się na najdłuższym odcinku, masując nie tylko plecy, ale docierając także do pośladków i ud. Takiego zakresu masażu nie znajdziesz w żadnym innym modelu. Prawdopodobnie uwielbiany na równi z technologią L-shape jest też masaż nóg, który w Massaggio Esclusivo jest rewelacyjny, czego dowodem są wystawiane na naszej stronie opinie. Połączenie rolek i poduszek powietrznych doskonale usuwa z nóg napięcie i ciężar - zwłaszcza, jeśli cały dzień trzeba spędzić w szpilkach. Po wielu godzinach chodzenia w niewygodnych butach lub siedzenia przed komputerem niezastąpiony będzie masaż w pozycji Zero Gravity, która odciąży kręgosłup i rozluźni mięśnie, zapewniając przyjemne uczucie odprężenia i błogiego odpoczynku po długim dniu. A i jeszcze ogrzewanie… przyjemnie rozgrzewające mięśnie i stawy promienie podczerwone, które potrafią otulić plecy jak ciepły kocyk - polecane szczególnie w chłodne dni.
To właśnie dzięki tym wszystkim cechom, Massaggio Esclusivo jest najczęściej wybieranym fotelem masującym wśród kobiet i dla kobiet.

Jak widzisz, fotel masujący może być doskonałym prezentem, nawet z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Jeśli chcesz, by ten dzień był zaskakująco wyjątkowy, zajrzyj do naszej oferty, a jeżeli zastanawiasz się również nad innym modelem i potrzebujesz pomocy w wyborze, skontaktuj się z nami


Recent

Massage chair in the hotel

A massage chair can be another reason why guests will be happy to visit your hotel. Convince yourself of this by reading the article below.

The history of massage chairs is the story of Fujiiryoki

The most prestigious, the most well-known brand of massage chairs in the world - Fujiiryoki. Its history is in fact the story of the creation of massage chairs. Curious how was it? We invite you to read...

Eating, drinking and the massage in the chair

What does water and food have to do with massage in a massage chair? Probably more than you think ... Enjoy reading.