Fotel masujący w hotelu | Massage chairs - Rest Lords

Fotel masujący w hotelu

Hotel - miejsce, w którym czasami jesteśmy tylko przejazdem, a czasami zatrzymujemy się na dłużej. Dobry hotel to już nie tylko miejsce noclegowe, ale też doznania, których często nie mamy na co dzień… jak na przykład masaż w fotelu masującym. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie korzyści może przynieść fotel masujący w Twoim hotelu lub pensjonacie.

Gdzie w hotelu postawić fotel masujący?

Od tego, gdzie ustawisz fotel masujący, zależy to, kto będzie z niego korzystał i jakie będzie jego główne przeznaczenie. Czy masować się będą na nim wszyscy goście hotelowi, goście w strefie wellness, a może będzie to ekskluzywny dodatek dla gości  w apartamentach? 

W hotelu są tak naprawdę trzy miejsca, w których możesz postawić fotel masujący. Oczywiście w prowadzonym przez siebie miejscu być może znajdziesz ich więcej, ale my podajemy te najpopularniejsze i te, które najlepiej sprawdzają się u naszych Klientów. Każde z nich ma oczywiście swoje mocne i słabe strony i to Ty musisz zdecydować, na czym najbardziej Ci zależy i jaki jest cel wstawienia fotela właśnie tutaj. 

Fotel masujący w lobby  

Postawiony w niedalekiej odległości od recepcji będzie jedną z pierwszych rzeczy, jakie zauważą Twoi goście po przyjeździe. I już właśnie moment oczekiwania na pokój  będzie świetną okazją do zaproponowania masażu. Bo któż nie marzy o odprężeniu i rozmasowaniu spiętych mięśni po długiej podróży? Większość gości z pewnością będzie zachwycona taką możliwością. Warto jednak pamiętać, że stawiając fotel masujący w lobby, należy zadbać choć o minimum prywatności i nie ustawiać fotela na centralnym miejscu wystawienniczym, tak, aby korzystający z niego goście nie czuli się skrępowani obecnością innych osób. 

Fotel masujący w apartamencie

Kolejnym miejscem, do którego możesz wstawić fotel masujący, jest apartament czy pokój o podwyższonym standardzie. Klienci, decydując się na zarezerwowanie takiego właśnie pokoju, za który trzeba dopłacić, szukają dodatkowych udogodnień. Najczęściej jest to większe łóżko, ładny widok czy większy metraż. Wstawiając do apartamentu fotel masujący, dajesz gościom wyjątkową okazję na skorzystanie z profesjonalnego masażu, a tym samym podnosisz prestiż swoich apartamentów, wyróżniasz się wśród innych podobnych ofert i zwiększasz zainteresowanie gości tymi właśnie pokojami.

Fotel masujący w hotelowym spa

Najczęściej jednak fotele masujące wstawiane są do hotelowej strefy wellness. To miejsce, w którym każdy z gości znajdzie odpoczynek i relaks, fotel masujący wpisuje się więc w jego koncepcję idealnie. Doskonałym rozwiązaniem jest stworzenie, na przykład na wzór groty solnej lub sauny, oddzielnego pokoju z fotelami masującymi. To świetne urozmaicenie oferty i alternatywa dla gości nawet w dużym spa z basenami i jaccuzi, a zarazem możliwość pobierania dodatkowych opłat - ale tutaj decyzja należy do Ciebie. 

Strefa wellness z fotelami masującymi w małych hotelach czy pensjonatach

Wiele hoteli, by urozmaicić swoją ofertę, decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego masażysty, ale nie wszystkie na to stać. Zazwyczaj wiąże się to z pokryciem kosztów dojazdu pracownika do hotelu i opłaceniem jego pracy, choć prawda jest taka, że nie zawsze ma co robić. Niewielki hotel, ze względu na mniejszą liczbę gości, nie jest w stanie zapewnić mu wystarczającej ilości wizyt. Warto w takiej sytuacji postawić na bezobsługową strefę wellness, w którym na przykład obok jaccuzi będzie stał fotel masujący. Taka inwestycja jest doskonałą alternatywą dla mniejszych hoteli czy pensjonatów, które chciałyby podnieść standard swoich usług, a niekoniecznie chcą zatrudniać kolejnego pracownika. 

Jak widzisz, fotel masujący może stać się kolejnym powodem, dla którego goście chętnie odwiedzą Twój hotel czy pensjonat oraz zwiększa szanse, że polecą pobyt swoim znajomym, a dobrze wiesz, że to jest na wagę złota  :-) Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad wstawieniem go do swojego hotelu, zajrzyj do naszej oferty lub skontaktuj się z nami


Recent

Massage chair video

A new subpage on our website - a video about massage chairs. You will find there a collection of films presenting massage chairs, their functions and the way of self-assembly.

Well-being and massage chair

Happy and relaxed employee is an investment that affects the functioning of the company. Take care of the well-being of your employees and read how the massage chair in the company can help.

Intensity and speed of massage in the massage chair

Massage intensity and speed of massage are probably two most often confused functions of massage chairs. Read our article and find out what are the differences between them.